Görüş Bildir
Haberler
Bu Renk Testiyle Ne Kadar Karanlık Bir Ruha Sahip Olduğunu Söylüyoruz!

etiket Bu Renk Testiyle Ne Kadar Karanlık Bir Ruha Sahip Olduğunu Söylüyoruz!

Easterling
23.06.2022 - 13:24 Son Güncelleme: 23.06.2022 - 15:27

Ruhunun derinliklerine bakıyoruz. Bakalım ne göreceğiz?

Hazırsan başlayalım! 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Senden her soruda gözüne ilk çarpan rengi düşünmeden seçmeni istiyoruz.

#1

#1

#2

#2

#3

#3

#4

#4
İçeriğin Devamı Aşağıda

#5

#5

#6

#6

#7

#7

#8

#8
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Sen Saf Kötülüğün Vücut Bulmuş Halisin!

Sen Saf Kötülüğün Vücut Bulmuş Halisin!

Senin ruhun öylesine karanlık ki, sadece bakışlarınla bile karşındakinin geri adım atmasını sağlayabiliyorsun. Ancak istediğinde bu karanlık tarafını tamamen gizlemeyi de biliyorsun, insanlar seni nasıl görünmek istersen öyle görebiliyorlar. Ulaşmak isteyip de elde edemeyeceğin en ama en ufak bir şey bile yok; uzun da olsa, kısa da olsa bir yolunu her zaman buluyorsun. Diğer insanlara göre çok daha detaylı düşünebiliyorsun, tüm bu nedenlerle türlü türlü zeka oyunlarıyla ve entrikalarla diğer insanları geride bırakarak önemli yerlere gelmen oldukça olası.

Sen Tam Bir Adalet Savaşçısısın!

Sen Tam Bir Adalet Savaşçısısın!

Sen yeri geldiğinde dünyanın en acımasız insanı olma potansiyeline sahipsin, ancak gerekmedikçe kötülüğe başvurmuyorsun. İnsanlardan iyilik gördüğün müddetçe kötü davranmamaya çalışıyorsun. Ancak biri damarına bastı mı, ülkeyi terk etse yeridir! O iyiliksever halinden eser bile kalmıyor ve er ya da geç hak ettiklerini bulduklarından emin olana kadar peşlerini bırakmıyorsun. Ayrıca bir kaç adım sonrasını bile çok iyi analiz edebilen bir stratejistsin! Tüm bu nedenlerle tam anlamıyla iyilerin güven veren dostu, kötülerinse korku yaratan düşmanısın!

İyiliğin Yıkılmaz Kalesi!

İyiliğin Yıkılmaz Kalesi!

Senin ruhunda kötülük adeta barınamıyor. İnsanları seviyor ve onlar tarafından da inanılmaz seviliyorsun, içinde art niyete dair en ufak bir kırıntı bile yok adeta. Sana kötü davranan insanlara bile gerektiğinde yardım etmeye çalışıyorsun. Pek çok dosta sahipsin ve hepsine arkanı güvenle dönebiliyor, aynı güveni onlarda da oluşturabiliyorsun. İnsanlar seninle sırlarını çok rahat şekilde paylaşabiliyor, her konuda fikrini alabiliyor. Zor duruma düşen birilerini gördüğün an elinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor, arkadaş ortamında adeta bir kurtarıcı olarak görülüyorsun. Bunlara ek olarak tam bir aşk insanısın, sevdin mi tam seviyor, aşkından hiç vazgeçmiyorsun. Bu özelliklerin sayesinde hayatının hiçbir evresinde yalnız kalma ihtimalin yok, dostların ve sevdiklerin her zaman yanında olacak!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
233
84
82
61
21
19
8
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
kendine muhalif

Sen Saf Kötülüğün Vücut Bulmuş Halisin! (halbuki güzel güzel renkler seçmiştim ben, niye kötüyüm ki?)

Nurr Yıldırım

Bana da ondan çıktı ben ve kötülük hahahaha düşünülemez...

moonlight

Sen Tam Bir Adalet Savaşçısısın!

Enes

İyiliğin Yıkılmaz Kalesi! Senin ruhunda kötülük adeta barınamıyor. İnsanları seviyor ve onlar tarafından da inanılmaz seviliyorsun, içinde art niyete dair en... Devamını Gör