Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Renk Geçişi Testi Senin Psikopatlık Potansiyelini Ölçüyor!

Psikoloji Testleri
711PAYLAŞIM

"Ruh eşi çok sıradan. Bana suç ortağı lazım!"

1. Sarı hangi noktadan sonra pembeye dönmeye başlamış?

2. Sarı hangi noktadan sonra yeşile dönmeye başlamış?

3. Mor hangi noktadan sonra laciverte dönmeye başlamış?

4. Sarı hangi noktadan sonra kırmızıya dönmeye başlamış?

5. Pembe hangi noktadan sonra maviye dönmeye başlamış?

6. Yeşil hangi noktadan sonra turuncuya dönmeye başlamış?

7. Pembe hangi noktadan sonra kırmızıya dönmeye başlamış?

8. Mavi hangi noktadan sonra yeşile dönmeye başlamış?

Senin psikopatlık potansiyelin 100%

Yaptığın seçimlere göre sen tam bir psikopatsın! Kimsenin aklının ucundan bile geçmeyen şeyler senin kafanda cirit atıyor. En ufak bir detay bile seni şüphelendirmeye yetiyor. Sevdiğini sevgiye boğan, sevmediğini açıkça ısıran bir yapın var. Yani kısaca tersin çok pis diyebiliriz. Yaratıcılığın ve hayal gücün de psikopatlığına paralel. Sonsuz bir hayal dünyasına sahipsin. Senin için olabileceklerin ucu bucağı yok. Ayrıca insanları tanımak için de çok farklı yöntemlerin olduğunu söyleyebiliriz. Uzun lafın kısası pisi pisi psikopatsın billah yaparsın!

Senin psikopatlık potansiyelin %50

Seçimlerin gösteriyor ki senin psikopatlık potansiyelin %50. Olaylar karşısındaki tepkin resmen hassas kantar gibi ne çok ne az, müthiş bir dengeye sahipsin. Kimse seni saf yerine koyup kandırmaya cesaret edemediği gibi en ufak bir şeyden bile nem kapıp şüphelenmeyeceğini bildiği için sana karşı dürüst davranabiliyor. Sen patlamaya hazır bir bombaya benziyorsun. İnsanlar seni eline almaya çekiniyor bu da seni değerli yapıyor. İnsanlarla arandaki mesafeye daima sen karar veriyorsun. Uzun lafın kısas sen eşine az rastlanır bir kıvamdasın!

Senin psikopatlık potansiyelin %0

Seçimlerine göre sen %0 psikopatsın. Psikopatlık senin yanından bile geçmiyor. Senin pamuk gibi yumuşak bir kalbin ve ne olursa olsun yıkılmaz bir iyi niyetin var. Bir kere her şeyden önce, sen kimse için kötü düşünmezsin. Herkesin iyiliğini ve mutluluğunu isteyecek kadar iyimser biri olduğunu düşünüyoruz. Ama hayatına dokunan tüm insanları kendin gibi zannettiğin için kırılmışsın belli. Sana iyi niyetinden taviz ver demiyoruz ama yine de çevrendeki insanları iyice tanımadan onlar için fedakarlık yapmaman senin iyiliğine olacaktır. Kıymetin bilinmeli!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mistymaydawn-serenairis

enin psikopatlık potansiyelin 100% Yaptığın seçimlere göre sen tam bir psikopatsın! Kimsenin aklının ucundan bile geçmeyen şeyler senin kafanda cirit atıyor. En ufak bir detay bile seni şüphelendirmeye yetiyor. Sevdiğini sevgiye boğan, sevmediğini açıkça ısıran bir yapın var. Yani kısaca tersin çok pis diyebiliriz. Yaratıcılığın ve hayal gücün de psikopatlığına paralel. Sonsuz bir hayal dünyasına sahipsin. Senin için olabileceklerin ucu bucağı yok. Ayrıca insanları tanımak için de çok farklı yöntemlerin olduğunu söyleyebiliriz. Uzun lafın kısası pisi pisi psikopatsın billah yaparsın!tessekurler TAM BENI ANLATDIN

felisha

Senin psikopatlık potansiyelin 100% Yaptığın seçimlere göre sen tam bir psikopatsın! Kimsenin aklının ucundan bile geçmeyen şeyler senin kafanda cirit atıyor. En ufak bir detay bile seni şüphelendirmeye yetiyor. Sevdiğini sevgiye boğan, sevmediğini açıkça ısıran bir yapın var. Yani kısaca tersin çok pis diyebiliriz. Yaratıcılığın ve hayal gücün de psikopatlığına paralel. Sonsuz bir hayal dünyasına sahipsin. Senin için olabileceklerin ucu bucağı yok. Ayrıca insanları tanımak için de çok farklı yöntemlerin olduğunu söyleyebiliriz. Uzun lafın kısası pisi pisi psikopatsın billah yaparsın!

abdullah-calar

Senin psikopatlık potansiyelin %50 Seçimlerin gösteriyor ki senin psikopatlık potansiyelin %50. Olaylar karşısındaki tepkin resmen hassas kantar gibi ne çok ne az, müthiş bir dengeye sahipsin. Kimse seni saf yerine koyup kandırmaya cesaret edemediği gibi en ufak bir şeyden bile nem kapıp şüphelenmeyeceğini bildiği için sana karşı dürüst davranabiliyor. Sen patlamaya hazır bir bombaya benziyorsun. İnsanlar seni eline almaya çekiniyor bu da seni değerli yapıyor. İnsanlarla arandaki mesafeye daima sen karar veriyorsun. Uzun lafın kısas sen eşine az rastlanır bir kıvamdasın!

drkcan

ulan %100 psikopatsın olurmu her testte herkesemi aynı cevap bize demi onedio gardaş

mucahit-esen

%0 çıktı fakat renk testi biraz hatalı gibi. Yani daha önceden dönmeye başlıyor aslında. Test hatalı kısacası.

Görüş Bildir