Bu Ne Genişlik Böyle? Bir Zamanlar 'Takıldığı' Erkeği, Geleceği Olmayacağı İçin Kızına Öneren Anne

0PAYLAŞIM

Eski sevgilisinin kendisine 'prenses gibi davrandığını' ve aynısını kızı için de istediğini söyleyen annenin ilginç teklifini sizler için The Sun'dan derledik.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/915969...

Genç bir kadın, annesinin kendisine söyledikleri karşısında dehşete düştü. Annenin eski sevgilisi, başından beri kızın 'güzel olduğunu' düşünüyordu zaten.

Whimn'de anonim olarak yaşananları anlatan genç kadın, ergenlik dönemindeyken annesiyle babasının boşandığını ve annesinin '21. yüzyılın korkunç tanışma sitelerine adapte olma çabasını izlerken üzüldüğünü' söyledi. 

Annesinin birkaç buluşmasının kötüye gittiğini gören kadın, annesine 'ciddi bir şeyler aramaktan vazgeçmesini ve bir süreliğine eğlenmeye bakmasını' önerdi. Sonrasındaki birkaç ay bu tavsiyesinin işe yaradığını ve annesinin kendisinden 30 yaş küçük olan Max ile çıkmaya başladığını gördü.

Annesinin evinde bir akşam yemeğinde tanıştığı Max'in harika olduğunu ama bir şeylerin yolunda gitmediğini belirtti.

"Max ile iyi anlaşıyorduk ama aynı zamanda anneme karşı da oldukça saygılı ve ilgiliydi. Anneme Max ile arasında ne olduğunu hiç sormadım çünkü onun adına mutlu olsam da, o benim annemdi ve gerçekten detayları duymak istemiyordum."

Bütün bu durumun arasında kendi ilişki sorunlarıyla boğuşan genç kadın, bir süre sonra Max'i artık annesinin evinde görmediğini fark etti.

Onun yerine annesinin artık Roland isimli, kendisiyle aynı yaşta biriyle beraber olduğunu ve işlerin ciddi boyutlara ulaştığını söyledi. Tam Max'in artık adını duymayacağını düşünürken, annesinin kendisine söyledikleri karşısında şok oldu. Max, genç kadının annesi aracılığıyla kadına çıkma teklifi etmişti.

"Bir gün annemle son ilişkimin felaketle sonuçlanmasından konuşuyorduk. Sonra bana Max'i hatırlayıp hatırlamadığımı sordu. Max'in, benim güzel olduğumu düşündüğünü, onunla bir ara buluşup buluşmayacağımı sorduğunu söyledi."

Kadın duydukları karşısında gerçekten şaşkına dönmüştü. Annesinin kendisine eski sevgilisini teklif etmesini oldukça iğrenç buldu.

Hele bir de annesinin, Max ile beraber olduğunu düşününce... 

Anne, Max ile öylesine görüşüyor olmasına rağmen Max'in kendisine prenses gibi davrandığını ve onunla bir geleceğini olamayacağını söyledi. Ama kızı, gerçekten bu durumdan iğrenerek Max ile asla görüşmek istemedi ve bunun fikrinin bile korkunç olduğunu söyledi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
chuck-berry

Anasının işi bitmiş kızına paslamış...

rivaille

Cool story

Görüş Bildir