Bu Kaçıncı Seviye? Sevgilisine 6 Yüzükle Evlenme Teklifi Eden Model Dennis Brown

-

ABD'de modellik yapan Dennis Brown sevgilisine daha önce görmediğiniz bir evlilik teklifi etti. Biz de sizler için bu bütün kadınların hayali olan teklifin detaylarını LadBible'dan derledik.

Buyurun sizleri aşağı alalım...

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/interesting...

Dennis Brown bir tane tek taş yüzük ile teklif etmek yerine 6 tane yüzük aldı ve sevgilisinin tercih etmesini istedi.

İnce ince düşünülmüş olan sadece yüzükler değildi ama her şeyin mükemmel olduğundan emin olmak için organizasyon ekibi, fotoğrafçı, asarım firması ve hatta o gün giyeceği kıyafetleri seçmeleri için modacı ile anlaştı. 

Gelecekteki karısı Atara Dallas ise yüzükleri gördüğünde şoka girdi çünkü önünde diz çöken adamın elindeki kutuda birbirinden farklı şekillerde ve büyüklüklerde 6 tane yüzük vardı.

Tam evlenme teklifi ettiği yerin arkasında ise büyük bir pankart ve üzerinde Dennis'in sevgilisi için yazdığı duygusal bir yazı vardı.

Pankartta şunlar yer alıyordu: "Bugün, senin özel gününde, yüzünde oluşan gülümsemenin zevkini yaşıyorum. Sana verecek bundan daha güzel bir hediye düşünemedim. Kalbi bana karşı sevgi ve fedakarlık dolu olan bir kadın, sevdiği her şeye olan bağlılığı eşsiz olan kadın, çevresindeki herkese cömertliği ve istekliliği ile yardım eden kadın... Bütün bu özelliklerin için bugün sana verebileceğim en güzel hediyeyi vermek istedim... kalbim ve ruhum, hepsi senin. Kabul edip, bu yolculukta elimi tutar mısın?"

Dennis daha sonra da neden bu kadar fazla yüzükle evlenme teklifi ettiği sorulunca, "Ben hayatta onunla kazandım, o da 6 yüzük arasında seçim şansı kazanmalıydı." dedi. 

Çıtayı bu kadar yükselttiğin için sana teşekkür ediyoruz Dennis...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eluine

Bende yüzük parası çıkışmıyor diye cep telefonumu satıp üstünü tamamlamıştım. (8 yıl önce evlendim 7.5 yıl önce boşandım).

emriye-coskunsu

yorumlayim dedim bir suredir elim klavyede bos bos bekledim ilginc bir sekilde ne diyecegimi bilemedim neyse görüşürüz

eluine

Görüşürüz. :)

muhalif-kursad-zafer

Yeterince para olsun, on tâne de alırsın; A Takımı'ndaki "Mr. T" gibi takılsın hâtun..

Gizli Kullanıcı

görgüsüzlüğün adı romantizm olmuş...

omeravc912gmail.com

yazacaktım aynen öyle

eluine

Yok bu "param var rahat ol" demek.

ogzcnm

Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf Kralları’na Yedisi taştan saraylarında Cüce Hükümdarlar’a Dokuz Yüzük Ölümlü İnsanlar’a, ölecekler ne yazık Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı’nda Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi’ne Hepsine hükmedecek Bir Yüzük, hepsini o bulacak Hepsini bir araya getirip karanlıkta birbirine bağlayacak Gölgeler içindeki Mordor Diyarı’nda

Başlıklar

Amerika Birleşik DevletleriEvlilikTercih
Görüş Bildir