Bu Fotoğraf Testine Göre Bilinçaltın Sayısalcı mı Sözelci mi?

-

''Sende olanı görürsün.''

1. Cinsiyetini söyleyerek teste başla!

2. Fotoğrafta ne görüyorsun?

Bir genç kadın
Bir yaşlı adam
Başka bir şey

3. Bu fotoğraflardan birini odana asman gerekiyor. Hangisi?

4. Görseldeki ada sana ne hissettirdi?

Issız adaya düşmüşüm gibi hissettirdi.
Tatil! Deniz, kum güneş işte!
Doğanın güzelliğini hissettim.
Daha farklı şeyler hissettirdi.

5. Bu fotoğraf hakkındaki düşüncelerin hangisine yakın?

Huzur ve sakinlik hissi ağırlıkta.
Mutluluğa daha yakın bir fotoğraf.
Kesinlikle boş olmak, düşünmemek. Kafayı boşaltmakla ilgili.
Pek bir şey hissettirmedi.

6. Bu fotoğraf hakkındaki düşüncelerini alabilir miyiz peki?

Mutluluk!
Şov yapıyorlar!
Yalnızlığı hissettim fotoğrafta.
Başarı ve tatmin hissini aldım.

7. Bu fotoğrafı tek kelimeyle tanımlamanı istiyoruz!

Yaşlılık
Huysuzluk
Mutsuzluk
Tecrübe

8. Bu gif hakkındaki düşüncelerini de almak isteriz. En azından seçeneklerden hangisine yakın?

Ne yaparsan yap bazen olmaz. Hep başka bir kapıyla karşılaşırsın.
Bazen engeller o kadar çoktur ki, ne kadar yaklaşsan da vazgeçmek her zaman bir seçenektir.
Bazen çözüm aradığımız kapının ardında değildir.
Hayat her zaman koşuşturma halinde olmak, kapıları açmak ile ilgilidir.

Sayısalcı!

www.techandfacts.com

Senin sayısalcı olup olmadığını bilmiyoruz ama beynin tipik sayısalcı gibi çalışıyor. Tamamen analitik bir beyne sahipsin. Ayakların her zaman yere basıyor. Rasyonel düşünmek en önemli özelliğin.  Salkım saçak dağınık olabilirsin ama sorunları çözmede her zaman bir yöntemin var.  Sorgulamak, yeni şeyler öğrenmeye hazır olmak ve her türlü dogmatik bilginin karşısında olmak. Kendini sürekli yenileyen bir beynin var ve bizce yazılım alanında parlak bir kariyere ulaşabilirsin! Tabii kadın yazılımcı olmanın zorluklarına hazırsan! Bize #KadınYazılımcıAranıyor dedirten zorlukları merak ettiysen, bilgi almak için tıkla!

Sözelci!

www.techandfacts.com

Senin sözelci olup olmadığını bilmiyoruz ama beynin tipik sözelci gibi çalışıyor. Hayat senin siyah ve beyazdan ibaret değil. Dışarıda rengarenk bir dünya var. Senin algı dedektörlerin sonuna kadar açık ve olan biten her şeyin farkında. Olaylara yüzeysel değil derinlemesine bakabiliyorsun. Herhangi bir mevzu gerçekleştiğinde büyük resmi görebilen bir insansın. Senin gözünden bir şeyin kaçma ihtimali yok ;) İstersen sözelin yanı sıra sayısal yeteneklerini de geliştirip bilişim sektöründe de şahane bir kariyer edinebilirsin. Tabi kadın yazılımcı olmanın zorluklarına hazırsan! Bize #KadınYazılımcıAranıyor dedirten zorlukları merak ettiysen, bilgi almak için tıkla!

%50 Sayısalcı %50 Sözelci!

www.techandfacts.com

Verdiğin cevaplara göre ideal beyne sahipsin. Hem büyük resmi gören hem detaylardaki küçük ipuçlarını yakalayan, dağınık görünse de kendi içinde bir yöntem izleyen, tilki gibi kurnaz kaplan gibi serisin. Hem dilsel hem mantıksal hem de duygusal zekanın ortalamanın üstünde olduğundan eminiz :) Sendeki çift yönlülük bizim ilgimizi çekti, istersen yazılım alanında geleceğin parlak! Tabi kadın yazılımcı olmanın zorluklarına hazırsan! Bize #KadınYazılımcıAranıyor dedirten zorlukları merak ettiysen,  bilgi almak için tıkla!

Sayısalcı!

www.techandfacts.com

Senin sayısalcı olup olmadığını bilmiyoruz ama beynin tipik sayısalcı gibi çalışıyor. Tamamen analitik bir beyne sahipsin. Ayakların her zaman yere basıyor. Rasyonel düşünmek en önemli özelliğin.  Salkım saçak dağınık olabilirsin ama sorunları çözmede her zaman bir yöntemin var.  Sorgulamak, yeni şeyler öğrenmeye hazır olmak ve her türlü dogmatik bilginin karşısında olmak. Bunlar senin olmazsa olmazların. Son olarak tilki gibi bir beynin var ;) Bizce sen yazılım alanında parlak bir kariyere ulaşabilirsin olur hem de kadın meslektaşlarına kıyasla karşılaşacağın zorluklar daha az! Bize #KadınYazılımcıAranıyor dedirten zorlukları merak ettiysen,  bilgi almak için tıkla!

Sözelci!

www.techandfacts.com

Senin sözelci olup olmadığını bilmiyoruz ama beynin tipik sözelci gibi çalışıyor. Hayat senin siyah ve beyazdan ibaret değil. Dışarıda rengarenk bir dünya var. Senin algı dedektörlerin sonuna kadar açık ve olan biten her şeyin farkında. Olaylara yüzeysel değil derinlemesine bakabiliyorsun. Herhangi bir mevzu gerçekleştiğinde büyük resmi görebilen bir insansın. Senin gözünden bir şeyin kaçma ihtimali yok ;) Eğer istersen yazılım alanında ilerleyebilirsin hem de kadın meslektaşlarına kıyasla karşılaşacağın zorluklar daha az! Bize #KadınYazılımcıAranıyor dedirten zorlukları merak ettiysen, bilgi almak için tıkla!

%50 Sayısalcı %50 Sözelci!

www.techandfacts.com

Verdiğin cevaplara göre ideal beyne sahipsin. Hem büyük resmi gören hem detaylardaki küçük ipuçlarını yakalayan, dağınık görünse de kendi içinde bir yöntem izleyen, tilki gibi kurnaz kaplan gibi serisin. Hem dilsel hem mantıksal hem de duygusal zekanın ortalamanın üstünde olduğundan eminiz :) Senin gibi erkekler arasında çok başarılı yazılımcılar çıkıyor hem de kadın meslektaşlarına kıyasla karşılaşacağın zorluklar daha az! Bize #KadınYazılımcıAranıyor dedirten zorlukları merak ettiysen, bilgi almak için tıkla!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hayat-korler

sayısalız aga tabi bunu söyleyen eşit agırlıkçı olacakken sayısalcı olan biri

best_name_ever

doğru bildi sayısalcıyım

gulnur_22

Sayısalcı! Sayısalcı! www.techandfacts.com Senin sayısalcı olup olmadığını bilmiyoruz ama beynin tipik sayısalcı gibi çalışıyor. Tamamen analitik bir beyne sahipsin. Ayakların her zaman yere basıyor. Rasyonel düşünmek en önemli özelliğin. Salkım saçak dağınık olabilirsin ama sorunları çözmede her zaman bir yöntemin var. Sorgulamak, yeni şeyler öğrenmeye hazır olmak ve her türlü dogmatik bilginin karşısında olmak. Kendini sürekli yenileyen bir beynin var ve bizce yazılım alanında parlak bir kariyere ulaşabilirsin! Tamam da Onedio ben hem sözelci hem sayısalcıyım. Hatta tam anlamıyla ben bir sözelciyim.Yani bana bunu nasıl yakıştırdın hiç anlamadım :/

edamdgrr

%50 Sayısalcı %50 Sözelci! ----------------- evet ben bir eşit ağırlıkçıyım

feyk

sayisalda turkiye derecesi yapmis adama sozelci dedi ya.

corpse-bride

:))))))

Gizli Kullanıcı

demekki bilinçaltın sözelciyse:)ben de sözelciyim,bana da sayısal çıktı mesela.p

Görüş Bildir