Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Evet/Hayır Testi Düzenli Biri Olup Olmadığını Söylüyor!

-

Evet mi hayır mı?

1. Yapılacaklar listesi yapar mısın?

2. Takvim ya da günlük kullanıyor musun?

3. Anahtarını bulurken zorlanıyor musun?

4. Hiç bir yakının doğum gününü unuttuğun oldu mu?

5. Gideceğin yerlere zamanında gidebiliyor musun?

6. Tatil günlerinde planlı mı hareket edersin?

7. Geleceğin için planlar yapar mısın?

8. Arkadaşlarından senin için "Düzenlidir." diye bahseden var mıdır?

9. Hiç birden fazla kişiye buluşmak için söz verdiğin oldu mu?

Düzenlisin!

Apaçık ortada ki sen düzenli, planlı yaşayan birisin. Plan yapmadan, bir düzenin olmadan için rahat etmiyor, kendini toparlayamıyorsun. Bu sana hem zaman, hem de başarılı sonuçlar kazandırıyor. Zamanın gerçekten çok değerli olduğu günümüzde sen en akıllıcasını yapıyorsun. "Ben neden yapamıyorum." diye sayıklanacağına elinden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyorsun. Özendik gerçekten. Tebrikler! :)

Düzenli değilsin!

Ooo verdiğin yanıtlara bakacak olursak senin düzenli biri olduğunu söylememiz çok zor. Sen daha gelişine yaşayan, anı değerlendirmeyi seven birisin. Senin için yaşadığın andan daha önemli bir şey yok. Planlamadan, stratejiler yapmadan o anın tadını çıkartıyorsun. Ama bu huyun biraz başını ağrıtıyor. Düzenli olmaya yönelik aldığın kararlar en fazla 1 gün sürüyor sonra o düzensiz hallerine geri dönüyorsun. Anın tadını çıkar! :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melisa40

Düzenlisin.

kimligibelirlenemeyenkisilerce

O kabak gibi soruları bende sorsam sülalenin seceresini Tahmin ederim

kimligibelirlenemeyenkisilerce

Geri zekalı mısın

ada-yazicioglu

Düzenlisin! Ama düzenli değilim

fyzacar

Düzenli değilsin! Ooo verdiğin yanıtlara bakacak olursak senin düzenli biri olduğunu söylememiz çok zor. Sen daha gelişine yaşayan, anı değerlendirmeyi seven birisin. Senin için yaşadığın andan daha önemli bir şey yok. Planlamadan, stratejiler yapmadan o anın tadını çıkartıyorsun. Ama bu huyun biraz başını ağrıtıyor. Düzenli olmaya yönelik aldığın kararlar en fazla 1 gün sürüyor sonra o düzensiz hallerine geri dönüyorsun. Anın tadını çıkar! :)

Görüş Bildir