Bu Dizilerden 12/18'ni İzlediysen Sen 90'lı Yıllarda Doğdun!

-
Abone ol

İzlediğin diziler bize yaşın hakkında bilgi verecek!

Hangilerini izledin?

Ekmek Teknesi
Avrupa Yakası
Deli Yürek
Cennet Mahallesi
Kurtlar Vadisi
Hatırla Sevgili
Ezel
Kavak Yelleri
Çiçek Taksi
Çemberimde Gül Oya
Ruhsar
Tatlı Hayat
Yılan Hikayesi
Aliye
Sihirli Annem
Bücür Cadı
Bir Demet Tiyatro
İkinci Bahar

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen,Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Sonucu Göster

Doksanlarda doğmuşsun!

Ne kadar şanlısın değil mi doksanlarda doğduğun için... O zamanki şeylerin tadı yok şu an hiçbir şeyde. Geçirilen her dakika çok özeldi. Doksanlarda doğanlar şu an eskileri özlüyor çok çok. Ama en azından çocukluğunu doya doya yaşadın. Şu anki çocuklara bakınca kendi haline şükrediyorsun.

Tam emin olamadık!

Yani doksanlarda doğmuş da olabilirsin doğmamış da olabillirsin. Testi daha dikkatli çöz eminiz ki daha fazlasını izledin!

Doksanlarda doğmamışsın!

Sen doksanlardan sonra doğdun yüksek ihtimalle. İzlediğin dizilerinde tekrarına denk gelip izledin. Olsun izlemeye devam et. Çünkü gayet kaliteli yapımlar...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozzy_oz

hepsini izlemediğim için 90'larda doğmadığımı söylüyor ee ben doğmadıysam şu an yorum yazan kim?? kendimle paradoksa girdim 😁😂😂

naz-basdas

95 doğumluyum 5 dizi izledim diye 90 larda doğmamışsın diyen onedio saçmalıyor...

queen_of_the_7_kingdoms

Doksanlarda doğmuşsun! Ne kadar şanlısın değil mi doksanlarda doğduğun için... O zamanki şeylerin tadı yok şu an hiçbir şeyde. Geçirilen her dakika çok özeldi. Doksanlarda doğanlar şu an eskileri özlüyor çok çok. Ama en azından çocukluğunu doya doya yaşadın. Şu anki çocuklara bakınca kendi haline şükrediyorsun.

gzm-ynklr

Doksanlarda doğmuşsun! evet onedio 1990 Ne kadar şanlısın değil mi doksanlarda doğduğun için... O zamanki şeylerin tadı yok şu an hiçbir şeyde. Geçirilen her dakika çok özeldi. Doksanlarda doğanlar şu an eskileri özlüyor çok çok. Ama en azından çocukluğunu doya doya yaşadın. Şu anki çocuklara bakınca kendi haline şükrediyorsun.

merve-yildiz24

89 admin

Görüş Bildir