Bu 7 Soruda Can Sıkıntını Geçirecek 3 Şeyi Söylüyoruz!

647PAYLAŞIM

Canının sıkıntısını bu testle gidereceğiz. 

Haydi teste! 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Söyle bakalım, daha önce tanımadığın birinin düğününe gidip halay çektiğin oldu mu?

Evet, çünkü halay çekmeyi çok severim.
Hiç tanımadığım birinin düğününe gittiğim oldu ama oynamadım.
Hayır, böyle bir şey yapmadım çok şükür.

3. Diyelim ki, istediğin bir ünlüyle ömrün boyunca aşk yaşayacaksın ama aynı zamanda etrafındaki herkes senden nefret edecek. Kabul eder misin?

4. Peki sana 10 milyon TL verilecek ama 10 gün sonra öleceğin söylenecek. Kabul eder misin?

Tabii ki de kabul ederim. Son 10 günümü doyasıya yaşarım.
Bilemedim ya çelişki de kaldım. Daha fazla yaşamak mı? 10 Milyon TL mi?
Asla kabul etmem.

5. Sana bir makine vereceğiz ve onunla kendinde beğenmediğin fiziksel özelliklerini değiştirebileceksin. Fakat vücudunda yaptığın her değişiklik karşılığında hayatından birini kaybedeceksin.Kabul eder misin?

6. Hayatında geri dönüp bütün yanlışları düzeltebilme şansın olacak ama her düzelttiğin yanlış için önünde yaşayacağın güzel günler silinecek. Ne yaparsın?

Sonuçta olan olmuş, önüme bakar geçerim. Kabul etmem.
Kabul ederim, çünkü telafisi olmayan şeyler yanlışlar yaptım.
Bilmiyorum ki ya, düşünülebilir aslında.

7. Ve son olarak, ölümsüz olacaksın ama hayatın boyunca sevdiğin hiçbir insanı göremeyecek, tek başına yaşayacaksın. Kabul eder miydin?

Film izle, gezmeye çık, tıka basa yemek ye!

Aman eğer canın çok sıkılıyorsa kafana göre aç bir film onu izle. Filmini izlediysen çık dışarı biraz hava al. Sonra eve gel, tıka basa yemek ye. He kilo alırım diye korkuyorsan, boş ver canım zaten sen her halinle mükemmelsin.

Flört et, öpüş, seviş!

Yalnızsan flört et, eğer flört ettiğin birisi varsa da öpüş, seviş. Bütün can sıkıntın gitmiş olur. :)

Ejderha avla, Twitter'da trollük yap, arkadaşınlarını ara!

Arkadaşlarını ara, onlarla dedikodu yap, emin ol bütün sıkıntın geçmiş olur. He baktın hâlâ sıkılıyorsun, aç Twitter'ı oraya trollük şeyler yaz. Baktın hiçbir şey can sıkıntını geçirmiyor, git ejderha avla. :)

Müzik dinle, dans et, avazın çıktığı kadar bağır!

Müziğin sesini son ses aç ve kafana göre dans et. Dans ederken de avazın çıktığı kadar bağır bakalım, nasıl da tüm stresin, can sıkıntın gidiyor. :)

8. Kitap oku, bulmaca çöz, naylon patlat!

Al eline bir kitap onu okumaya başla. Baktın kitap okumak senin canını daha da sıktı, al bir bulmaca çöz. He baktın bu da yetmiyor, naylonu al çatur çutur patlat.:)

Yüzüne maske yap, yemek yap, temizlik yap!

Belki de kendini en iyi hissedeceğin şeylerden biridir. Hem kendine bakım yapıyorsun hem de can sıkıntını gideriyorsun. Hatta yüzündeki maskeyle evdeki insanları birden korkut. Bugün canının istediği bir yemeği yapmaya çalış. Baktın o da yetmiyor. Al eline bezi, yerleri temizle. Bak bakalım, nasıl da gidiyor can sıkıntın. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
xxkittycornxx

Yalnızsan flört et, eğer flört ettiğin birisi varsa da öpüş, seviş. Bütün can sıkıntın gitmiş olur. :) BUNE LAN QWEQWEQWQWQ

tuana-degermenci

Film izle, gezmeye çık, tıka basa yemek ye! Aman eğer canın çok sıkılıyorsa kafana göre aç bir film onu izle. Filmini izlediysen çık dışarı biraz hava al. Sonra eve gel, tıka basa yemek ye. He kilo alırım diye korkuyorsan, boş ver canım zaten sen her halinle mükemmelsin.

Gizli Kullanıcı

Ejderha avla, Twitter'da trollük yap, arkadaşınlarını ara! Arkadaşlarını ara, onlarla dedikodu yap, emin ol bütün sıkıntın geçmiş olur. He baktın hâlâ sıkılıyorsun, aç Twitter'ı oraya trollük şeyler yaz. Baktın hiçbir şey can sıkıntını geçirmiyor, git ejderha avla. :)canım sıkılmıyo zaten öylesine çözdüm..

prosto-xuliqan

ejderha ara,twitterde trollik ap,arkadaslarini ara

simple-aydan

Arkadaşlarını ara, onlarla dedikodu yap, emin ol bütün sıkıntın geçmiş olur. He baktın hâlâ sıkılıyorsun, aç Twitter'ı oraya trollük şeyler yaz. Baktın hiçbir şey can sıkıntını geçirmiyor, git ejderha avla. :) ( :-D)

Görüş Bildir