Misafirlerine Hazırlayacağın Yemeklere Göre Ne Tip Bir Kaynanaya Sahip Olacaksın?

352PAYLAŞIM

Evine misafirlerin gelecek ve onlara muhteşem bir sofra hazırlamak istiyorsun. Onlar için seçeceğin yemeklere göre de nasıl bir kaynanaya sahip olacağını söyleyeceğiz.

Haydi teste! 

1. Kaç yaşındasın bakalım?

2. O zaman ilk soruyla başlıyoruz. Söyle bakalım, misafirlerine hangi çorbayı sunmak istiyorsun?

Mercimek çorbası
Tarhana çorbası
Terbiyeli sebzeli tavuk çorbası
İşkembe çorbası
Domates çorbası
Brokoli çorbası

3. Eee çorbaları içtik, sırada ise sulu yemekler var. Sulu yemeklerden hangisini yapacaksın?

Etli kuru fasülye
Tavuk sote
Ekşili sulu köfte
Etli türlü
Taze fasülye
Bamya

4. Sulu yemeğin yanına da bir yemek çeşidi daha yapmak istedin. Bunlardan hangisini yapardın?

Kasap köfte
Mantı
Tavuk
Balık

5. Alternatif olarak bu yiyeceklerden hangisi?

İçli köfte
Yaprak sarma
Börek
Kısır

6. Peki soframızı süsleyen olmazsa olmaz salatalardan hangisini seçeceksin?

7. Şimdi de son kısma doğru geliyoruz. Bunlardan hangisi?

8. Eeee yemekler bitti. Şimdi de tatlı ikram et bakalım.

9. Ve son olarak, tatlının yanına çay mı yoksa kahve mi ikram edeceksin?

Çiçek gibi bir kaynanan olacak!

Sen o kadar hamaratsın ki kaynanan seni çok sevecek. Tam da hayal ettiğin bir kaynanaya sahip olacaksın. Birlikte vakit geçirebileceğiniz ve arkadaşça davranabileceğiniz bir ilişkiniz olacak. Birlikte alışverişe çıkabilir, kahve içip dedikodu yapabilir ve dertlerinizi paylaşabilirsiniz. Herhalde herkesin istediği bir kaynana tipine sahip olacaksın. Çünkü genelde sen de bilirsin, kaynanalar için iyi şeyler söylenmez. Genelde hep katıdır, kaynanalık taslar vs. Ama senin kaynanan çiçek gibi olacak ve mutlu mesut yaşayacaksınız.

Hem kaynanalığını taslayacak hem de huyuna gidecek!

Senin kaynanan orta halli bir kaynana olacak. Hem kaynanalığını taslayacak hem de senin gönlünü yapmaya çalışacak. Anlayacağın yeri geldiğinde seni sinir de edecek, suyuna da gidecek. Eee sonuçta kaynana değil mi? Kaynanalık taslamazsa içi rahat etmez. Sen de artık onun bu huyuna zamanla alışıp ona göre davranacaksın. Seni zorla her hafta katıldığı günlere götürüp yanında isteyecek. Malum sonuçta kaynana sen de gönlünü yapacaksın. Tabii her zaman için böyle olmayacak. Çünkü sen de baskın karaktere sahipsin o da. Dengeyi sağlayacaksınız.

Kaynana gibi kaynanan olacak!

Sana bir şey söyleyelim mi? Senin kaynanandan biz bile korktuk. Vallahi senin burnundan getirecek gibi. Kendi evladını senden kıskandığı için sürekli sizi kontrole gelecek. Hep bir bahaneyle eve uğrayıp temizliği nasıl yaptığına falan bakacak. Telefonda seni arayıp "ay canım çok sıkıldı bana gelsene." deyip sana evde yemek bile yaptırabilir. :) Ama kaynananın içinde kötülük olmadığını söyleyelim. Yani içi fesat değil, sırf kaynanalık taslamak için tatlı tatlı seninle uğraşacak. İçten içe seni sevecek ama sevgisini göstermemeye çalışacak. Sürekli aranızda küçük tatlı didişmeler olacak. Bu sizi daha da yakınlaştıracak. :)

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gonul-coban1

Hem kaynanalığını taslayacak hem de huyuna gidecek! Senin kaynanan orta halli bir kaynana olacak. Hem kaynanalığını taslayacak hem de senin gönlünü yapmaya çalışacak. Anlayacağın yeri geldiğinde seni sinir de edecek, suyuna da gidecek. Eee sonuçta kaynana değil mi? Kaynanalık taslamazsa içi rahat etmez. Sen de artık onun bu huyuna zamanla alışıp ona göre davranacaksın. Seni zorla her hafta katıldığı günlere götürüp yanında isteyecek. Malum sonuçta kaynana sen de gönlünü yapacaksın. Tabii her zaman için böyle olmayacak. Çünkü sen de baskın karaktere sahipsin o da. Dengeyi sağlayacaksınız.

pepela

Hem kaynanalığını taslayacak hem de huyuna gidecek! neyse evlenmiyorum zaten sıkıntı yok :D

sevcan1905

Çiçek gibi bir kaynanan olacak! Olmayan gelin iyi yaşadı. Hadi bakalım yine iyisin :))))))))))))

nurcii

orta halli bir kaynana

banu2019

Çiçek gibi bi kaynana!

Görüş Bildir