Bu Normallik Testine Göre Ne Kadar Anormalsin?

449PAYLAŞIM

Hadi bakalım, bu normallik testine göre ne kadar anormalsin?

Testi çöz ve öğren!

1. İlk olarak, patlamış mısırın içine tatlı bir şey eklemeyi sever misin?

Ohoo neler neler eklediğimi bir bilsen ağzın açık kalır. :)
Mısıra tatlı bir şey eklenir mi ya?
Hiçbir şey eklemiyorum ya ne gerek var?

2. Peki Alekterofobi olarak bilinen tavuk korkusu fobin var mı?

3. Geceleri yatmadan önce çoraplarını çıkarır mısın?

Çoraplarla asla uyuyamam!
O çoraplarla yatağa yatıp uyuyanları hiçbir zaman anlayamıyorum.
Yani çok yorgun olduğum zamanlarda çıkarmaya üşeniyorum. Öylece yatıyorum.

4. Peki kış aylarında sırf sıcağı sevmediğin için soğuk suyla duş aldığın oluyor mu?

Benim için yaz kış fark etmez ya :)
Mecbur kaldığım zamanlarda soğuk suyla duş alıyorum.
Hayatta böyle bir şey yapmam ben.

5. Bu fotoğraftaki yamuk pencere seni rahatsız ediyor mu?

6. Patatesi milkshake ile yiyenlerden misin?

Hayır tabii ki de hayatımda hiç böyle saçma bir şey duymadım.
Evet böyle yemeyi çok severim.
Açıkcası hiç denemedim.

7. Ve son olarak, ciddi bir ortamda çat diye güldüğün oluyor mu?

Canım senden korkulur ya, hiç kimseye benzemiyorsun!

Vallahi verdiğin cevaplara göre senden biraz korktuk. Diğer insanlardan oldukça farklısın. Herkesin yaptığı şeylerin aksine şeyler yapıyorsun. Evet, farklı olmayı seven bir insansın. Fakat bu çok normal mi bilemedik açıkcası. :) Bu halini sen de çok seviyorsun. Çünkü bunları yaparken keyif alıyorsun. Ve kendinle eğlenmeyi başarıyorsun. Çünkü sen normal değilsin. Her şeyin anormal halini seversin. :)

Normallik seviyesinde bir anormalliğe sahipsin!

Sen de her insanda olduğu gibi bir anormalliğe sahipsin. Genelde normal davranışlar sergilerken bazen anormalliğe kaçtığın oluyor. :) Bunu sen de çok iyi biliyorsun. Ama etrafındaki insanlara çaktırmıyorsun. Sende az da olsa çakallık var gibi. Özellikle yalnız kaldığın zamanlarda kendi kendine anormallikler yapıyorsun. Saçmalıyorsun, eğleniyorsun. Türlü türlü anormallikler yapıp kendi çapında takılıyorsun. Tıpkı hepimizin yaptığı gibi. :)

Sende az da olsa bir anormallik sezdik!

Verdiğin cevaplara göre sen aslında normal bir insansın. Ama yeri geldiğinde  anormalleşsen de bu durumu çok abartmadan yapıyorsun. Bundan dolayı senin birçok insana göre çok normal olduğunu düşünüyoruz. :)  İnsanlar arasında en mantıklı konuşan ve normal bir şekilde olayları çözen kişi kesinlikle sensin. Genelde bir şey danışacakları zaman direkt sana sorarlar. O yüzden sen belki de etrafındaki insanlar arasında anormallik seviyesi en düşük olan insansın. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Sende az da olsa bir anormallik sezdik! Verdiğin cevaplara göre sen aslında normal bir insansın. Ama yeri geldiğinde anormalleşsen de bu durumu çok abartmadan yapıyorsun. Bundan dolayı senin birçok insana göre çok normal olduğunu düşünüyoruz. :) İnsanlar arasında en mantıklı konuşan ve normal bir şekilde olayları çözen kişi kesinlikle sensin. Genelde bir şey danışacakları zaman direkt sana sorarlar. O yüzden sen belki de etrafındaki insanlar arasında anormallik seviyesi en düşük olan insansın. :)yalnız 3te farklı bi şık yok

aybars-yildirim

Ennur Ceren Aslan get rekt

aybars-yildirim

Eh İşte:Anormallik kupası kazanıldı!

defne-gok

Sen de her insanda olduğu gibi bir anormalliğe sahipsin. Genelde normal davranışlar sergilerken bazen anormalliğe kaçtığın oluyor. :) Bunu sen de çok iyi biliyorsun. Ama etrafındaki insanlara çaktırmıyorsun. Sende az da olsa çakallık var gibi. Özellikle yalnız kaldığın zamanlarda kendi kendine anormallikler yapıyorsun. Saçmalıyorsun, eğleniyorsun. Türlü türlü anormallikler yapıp kendi çapında takılıyorsun. Tıpkı hepimizin yaptığı gibi.

wherearetheavocados

Canım senden korkulur ya, hiç kimseye benzemiyorsun! Vallahi verdiğin cevaplara göre senden biraz korktuk. Diğer insanlardan oldukça farklısın. Herkesin yaptığı şeylerin aksine şeyler yapıyorsun. Evet, farklı olmayı seven bir insansın. Fakat bu çok normal mi bilemedik açıkcası. :) Bu halini sen de çok seviyorsun. Çünkü bunları yaparken keyif alıyorsun. Ve kendinle eğlenmeyi başarıyorsun. Çünkü sen normal değilsin. Her şeyin anormal halini seversin. :)

Görüş Bildir