Böyle Evlilik Sürprizi Görülmedi! Yeni Evli Çift Balayı Dönüşünde Evlerini Pembe Bantla Çevrili Olarak Buldu

-
Abone ol

Yeni evli çift Jenny ve Jonathan Minger, iki hafta süren lüks balayı gezisinden geri döndüklerinde evlerini ve arabalarını bantla çevrilmiş halde buldular. Gördükleri karşısında şok geçiren çifte yapılan bu sürprizi The Sun'dan sizler için derledik.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/news/7356196/ne...

Dört kafadar, üç saat zaman harcayarak arkadaşlarının evini ve arabasını büyük bir titizlikle pembe bantlarla kapladı.

Yeni evli çift balayı dönüşü arkadaşlarının bu sürprizi karşısında şok oldu. Mandıra çiftçisi olan Jonathan, bu pembe bantları saman balyalarını sarmak ve meme kanserine farkındalığı arttırmak için kullanıyordu.

25 yaşındaki Jenny, şunları söyledi: "Şok olduk, böyle bir şeyi hiç beklemiyorduk, bizim için büyük bir sürprizdi. Bu eve daha üç ay önce taşınmıştık. Gördüğüm an ''Aman Allah'ım'' dedim! Daha iyi bir renk seçemezlerdi.''

John'un patronları James ve Dawn Oulton ile arkadaşları Andrew Ripley ve Dan Sale, yapacakları şakayı çift dönmeden hazırlamak için bütün bir gece uğraştılar.

24 yaşındaki Jonathan konuyla ilgili: ''Biraz şaşırdım, biraz gülümsedim. Evimize geldiğimizde saat sabahın sekiziydi ve çakı yardımıyla eve girebilmemiz yarım saat sürdü. Ön kapıdaki plastiği kesebilmek için araba anahtarımı kullanmak zorunda kaldım. '' şeklinde açıklamalarda bulundu.

Jonathan şimdi arkadaşlarından intikam almanın yollarını düşünüyor!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir