Boşanmaya Nasıl Karar Verdiklerini Anlatırken Bizi Şaşkınlıklara Sürükleyen 15 Kişi

197PAYLAŞIM

#15 Aile aile değil de Yasak Elma mübarek!😅

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/natashajokic1/d...

Bazen ilişkilerimiz ne kadar iyi gidiyor olursa olsun içimizden bir şey kopar. O şey koptuktan sonra da geri dönüşü pek olmaz...

Reddit'te bir kullanıcı "Evliliğinizi nasıl bitirme kararı aldınız?" diye sordu. Biz de sizler için en popüler ama bir o kadar da kalp kıran cevapları derledik. Haydi gelin hep birlikte dertlenelim...😢

1. "Onun başka bir adamla olan mesajlarını okurken o adamla sevişirken ne kadar eğlendiğini yazdığını ve benimle boşandıktan sonra hemen evlenebileceklerini yazdığını gördüm."

"Bu olayın üstünden 4 ay geçtikten sonra biz boşandık ve o adam eşini bırakamadığı için evlenemediler."

2. "Sürekli olarak onun hangi ruh hali içinde olduğunu düşündüğümü ve buna göre hareket ettiğimi fark ettim. Sürekli 'acaba sinirli mi' diye düşünüyordum."

3. "Onunla zaman geçirmemek için ütü yaparak oyalandığımı fark ettiğimde ondan kaçtığımı anladım. Boşanmamız gerektiğini ilk o zaman fark etmiştim."

4. "Hiç paramız olmamasına rağmen bana sormadan sırf eğlencesine araba almıştı."

5. "Onun ailesiyle beraber yaşıyorduk ama ben bunu istemiyordum. 'Taşınalım' dediğimde bana çalışmadığı için 'kirayı kendisi karşılayamayacağını ve bu yüzden iki katı kazanmam gerektiğini' söylemişti."

"Aslında çalışabilirdi ama çalışmamayı tercih ediyordu. Ben de onsuz taşındım."

6. "Eşimle bir süreliğine ara vermiştik. Eşyalarımı toplamak için eve geldiğimde çöp poşetinin içinde bir kondom gördüm. Açıkçası bu doğru karar aldığımın bir göstergesiydi."

7. "Eşim bana beni artık sevmediğini anlatan bir e-posta attı. Evet e-posta!"

8. "Onunla olan sorunlarımdan dolayı gittiğim çift terapisinde onun yerine annesi olduğunu anladığımda boşanmam gerektiğini fark ettim."

9. "Ben günde 12 saat çalışıyorum. Eve geldiğimde bebeğimizin bezi kirli, ev darmadağın, bulaşıklar ağzına kadar dolu ve kendisi sürekli bilgisayarda oyun oynuyor oluyordu."

"Bir anda kafamda bir ampul yandı ve tüm bunları kendi başıma halledebileceğimi fark ettim."

10. "Doğum yapmıştım. Hastanedeyken canım çok Meksika yemeği çekmişti ben de ona 'bana alır mısın' diye sordum."

"Dürüm istediğimi söylemiştim. Yarın alacağını söyledi. Ertesi gün Meksika restoranına gitmiş ve yiyecek bir şeyler almış ama kendine. Karşıma geçip yemişti. Bana 'ne istediğini söylemedin ki' demişti."

11. "Evlendiğimiz ilk gün 'yapmak zorunda mıyız' diye sordu. O günden beri dört aydır hiç seks yapmadık."

12. "Askerden döndüğümde onu yatakta başka bir adamla yakaladım."

13. "Meme ameliyatı olduğum için doktor yatakları ayırmamızı istemişti. 6 hafta boyunca bu şekilde uyuduk ama sonra ben iyileştim."

"Artık yanıma gelebileceğini söylediğimde bana 'hiç zahmet etme, sen kadınlığını bile yapamıyorsun' demişti. 1 seneden az evli kaldık ve o cümleden sonra hemen boşandım."😡

14. "Bana 35 bin dolarlık kredi kartı borcundan hiç bahsetmemişti. Bunu ona söylediğimde de 'çok büyütmememi' ve haftaya arkadaşlarıyla tatile gideceğini söyledi."

15. "Metresi beni aradı. O esnada kocam da onunla beraberdi ve bu onun ilk vukuatı değil. Evliliğimiz boyunca 3 metresi daha olmuş..."

Sizi en çok şaşırtan hangisi oldu? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Miley Cyrus’tan Yine Bomba Gibi Bir Açıklama Geldi: ‘Kadınlarla Flörtleşmek Daha Mantıklı!' - onedio.com
Miley Cyrus’tan Yine Bomba Gibi Bir Açıklama Geldi: ‘Kadınlarla Flörtleşmek Daha Mantıklı!' - onedio.com

👇

Adı Gibi Kalbimizi de Çalmayı Başaran, David ve Victoria Beckham'ın Oğlu Romeo Beckham Model Oluyor! - onedio.com
Adı Gibi Kalbimizi de Çalmayı Başaran, David ve Victoria Beckham'ın Oğlu Romeo Beckham Model Oluyor! - onedio.com

👇

Vajinayla İlgili Öğrendiğiniz Anda 'Keşke Daha Önceden Bilseydim' Dedirten 23 Şaşırtıcı Gerçek - onedio.com
Vajinayla İlgili Öğrendiğiniz Anda 'Keşke Daha Önceden Bilseydim' Dedirten 23 Şaşırtıcı Gerçek - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kaan-ergen

Çocukları olmayanlar tamamda, çocuk yaptıysanız eğer katlanacaksınız birbirinize bir zahmet. Tabi şiddet vb. ekstrem bir durum yoksa. Kadın-adam gelmiş 35 yaşında evlenmiş, çocuk yapmış, sonra boşanıyor. Ne yapacan boşanıp? başkasıyla çok mu farklı olacak? Hayır. Sırf *mınızın s*kinizin keyfi için macera aramayın. Hele 40'ından 50'sinden sonra boşanan, birde üstüne tekrar evlenenler varki, "40'ından sonra azanı teneşir paklar"demişler. Herşey zamanında güzel.

aysenur-manavci

Çocukların hastalıklı anne babaya değil sağlıklı düşünen anne babaya ihtiyaçları var ne yazık ki. Yani sırf çocuk var diye istemedikleri bir hayatı kimse yaşamak zorunda değil.

geceaforizmasii

O yaştan sonra evlenen illa sikinin keyfine evlenmiyor ukala dümbeleği. Geri kalan zamanlarını yalnız geçirmek istemedikleri ve belki dert ortağı aradıkları aklına gelemedi mi?

demet_erturk

bazıları çok saçma evlenmeden önce de olan şeyleri evlendikten sonra farketmişler en basiti hiç yensek uyumunun olmadığı biriyle neden evleniyorsun aynı yatakta yatmak zaten zulüm olacak belli

demet_erturk

tensel*

minister-of-magic

Yasak elmadan fotolar cuk oturmuş.

red-velvet

Yine tek sorumlu erkekler!

rcpbyrm

cümleler yabancılardan, resimler yerli diziden :)

Görüş Bildir