Görüş Bildir
Haberler
BlackBerry Eski 'Havalı' Günlerine Geri Dönmek İstiyor

BlackBerry Eski 'Havalı' Günlerine Geri Dönmek İstiyor

ATKN
28.04.2015 - 14:12
İçeriğin Devamı Aşağıda

Havalı telefon, şık telefon, güçlü telefon, hatta tek başına “telefon” dediğimizde bile bugünlerde aklımıza doğrudan BlackBerry gelmiyor. Ancak BlackBerry’nin tüm bu sıfatları tek başına üstlendiği zamanlar da vardı. Şu sıralar o eski halinden eser olmasa da BlackBerry sonunda o “havalı” zamanlarına geri dönmelerini sağlayacak bir telefon hazırlığında.

Milken Global Konferansı’nda konuşan BlackBerry CEO’su John Chen, şirketin geleceğine dair önemli açıklamalarda bulundu. Üstelik bu gelecek Chen’e göre çok da uzakta sayılmaz. Chen detay vermekten kaçınsa da, şirket olarak yeni bir telefon çıkarmanın hazırlıklarını yaptıklarını, bu telefon sayesinde eski “havalı” günlerine geri dönmelerinin mümkün olacağını söyledi. Chen böylece akıllı telefon pazarında da hatırı sayılır bir pazar payı yakalayacaklarını ifade etti.

Apple ve Samsung’un domine ettiği akıllı telefon pazarında BlackBerry’nin kendine yer edinmesi şu an için çok zor ancak şirketin en azından yeni bir hava yakalamak için eli yüzü düzgün bir telefon çıkarmaya ihtiyacı var. 

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın