Görüş Bildir
Haberler
Bize Evini Tasarla İhtiyacın Olan Tatili Söyleyelim!

etiket Bize Evini Tasarla İhtiyacın Olan Tatili Söyleyelim!

Cemal Saffet
04.02.2018 - 17:34

Doğa kampı mı? Lüks bir otel mi?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Salonuna bu koltuklardan hangisini almak isterdin?

2. Evin için bir aydınlatma seç bakalım!

3. Bu halılardan hangisin tercih edersin?

4. Bu mutfak dolaplarından hangisi sana göre?

5. Hangi yatak odasını tercih edersin?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Bu banyolardan bir tanesini seç bakalım!

7. Kendine bir çalışma odası seç!

8. Son olarak evini süslemek için bu bitkilerden birini seç!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Kamp tatili!

Kamp tatili!

Öncelikle söylemeliyiz ki evine bayıldık. tercihlerine bakacak olursak sen kendinle barışık, özgüveni yüksek bir karaktere sahipsin. Bildiklerin, çevrendekilerin sana yeterli gelmiyor. Daha fazlasını görmek, daha fazlasını deneyimlemek istiyorsun. Senin kesinlikle yepyeni maceralara atılabileceğin, ateşin çevresinde sımsıcak hayaller kurabileceğin bir kamp tatiline ihtiyacın var!

Yırt dışı tatili!

Yırt dışı tatili!

Öncelikle söylemeliyiz ki evin harika oldu! Tercihlerine ve beğenilerine bakacak olursak sen kısıtlanmayı, kendini sınırlandırmayı sevmeyen bir karaktere sahipsin. Şimdiye kadar hep çeşitli sorumluluklar almış ve kendini zorlamışsın. Bu da senin sınırlarını keşfetmeni sağlamış. Yeni insanlarla tanışmak, yeni kütürler görmek seni her anlamda memnun edecektir. Senin kıpır kıpır eğlenceli bir yurt dışı tatiline ihtiyacın var. Aman ihmal etme kendini!

Kapadokya tatili!

Kapadokya tatili!

Öncelikle söylemeliyiz ki evin çok şık oldu. Beğenilerine ve seçimlerine bakacak olursak sen sadeliği, doğallığı seven birisin. Olduğun gibi davranmayı seviyor ve yapmacıklıktan hoşlanmıyorsun. Kendini yorgun, üzgün ya da depresif hissettiğinde kendinle yalnız kalmayı seviyorsun. Bu senin kendi kendine durumları değerlendirmeni sağlıyor. Görsel şöleni bol bir Kapadokya tatili tam senlik tam!

Lüks bir otel!

Lüks bir otel!

Öncelikle söylemeliyiz ki evin çok şık oldu. Güle güle otur. Tercihlerine ve zevklerine bakacak olursak sen rahatına düşkün bir karaktersin. Evin senin için değerli bir alan ve o alanda rahat etmek istiyorsun ve gerçekten güzel bir zevkin var. Senin önem verdiğin şeyler önemsensin istiyorsun. Çevrendeki insanlardan görmeyi beklediğin saygıyı göremediğin zaman canın sıkılıyor, sinirleniyorsun. Senin şöyle rahat bir kafayla keyfine süreceğin lüks bir otelde tatile ihtiyacın var!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
547
266
122
63
24
19
18
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Çalışma odasında Mac zorunlu galiba

Harlyze1

kapadokya tatili kdndjs

EDA DOĞRUER

Lüks bir otel! canım kendim