Bir Zamanlar Müşterisi Olduğu Sevgilisinin Webcam'de Soyunarak Para Kazanmasından Son Derece Memnun Olan Adam

4PAYLAŞIM

Bir cam-girl (webcam kızı) ile sevgili olmanın nasıl bir şey olabileceğini hiç hayal ettiniz mi? Peki ya Webcam showunda ona katılmayı? Dan ve Kelly'nin ilişkisi tam olarak bu iki sorunun cevabı niteliğinde, gelin Ladbible kaynaklı haberimizin detaylarına hep birlikte bakalım!

Kaynak: http://www.ladbible.com/community/intere...

28 yaşındaki Kelly ve 26 yaşındaki Dan isimli çift yaklaşık bir yıl önce sevgili oldular. Kelly bir Webcam kızı yani kamera önünde canlı yayında müşterilerine çeşitli cinsel showlar yapıyor.

Dan düzenli olarak Kelly'nin webcam showuna katılıyor, hatta kamera önünde seks yapıyorlar.

Bu durumdan her ikisi de çok mutlu olduğunu hatta Kelly'nin müşterilerinin Dan'in de showa katılmasından çok memnun olduklarını söylüyorlardı.

Kelly "Bunu sevdiler. İşleri başka bir seviyeye taşıdık." diyor. Ancak bunu sadece seçkin müşterilerinin önünde yaptıklarını da ekliyor.

"Dan geliyor ve yüzünü asla göstermiyor. Birçok müşteriye yardımı dokunuyor. Ancak bazılarının hoşuna gitmiyor Dan'in gelmesi çünkü benim onlara ait olduğumu düşünüyorlar. Ama çoğunlukla işe yarıyor."

Bir grup yabancının önünde kız arkadaşıyla seks yapmayı oldukça sakin karşılıyor Dan. "Ben kendine güveni olan bir insanım. Televizyon böyle birçok program var ben de aynı şeyi yapıyorum." diyor.

Partnerinin yabancı insanlarla yakınlaşması fikrinin birçok insana garip geldiğinin farkında ancak kıskançlığın 'k'sini bile hissetmiyor Dan! Hatta bu durumdan tahrik olduğunu bile söylüyor ve kız arkadaşının evden çalışıyor olmasından da son derece memnun.

Şöyle açıklıyor:" “İlişkimizde çok rahatız, ki onun için bir webcam kızı olarak çalışmaya devam etmesi için böyle olmamız gerekiyor. Ve insanlarla böyle bağlantılar kurmasını seksi buluyorum."

“Çizgilerimiz var - kimseyle buluşmuyor." diye de ekliyor.

Dan, Kelly'den önce camgirl dünyasına dair hiçbir şey bilmiyormuş, bir gece arkadaşları bahsettikten sonra daha fazlasını öğrenmeye karar vermiş.

Bir gün sarhoş bir şekilde eve geldiğinde siteye üye oluyor ve orada Kelly ile sohbet etmeye başlıyor. Hatta Kelly ile konuşabilmek için birçok kez para bile ödüyor siteye. Aradan biraz zaman geçtikten sonra Kelly sonunda ona numarasını vermeye karar veriyor ve ikili ilk buluşmalarına bu sayede çıkıyorlar.

Tabii, Dan'in ailesi Kelly'nin ne yaptığını bilmiyor onu kişisel antrenör sanıyorlar öte yandan yakın arkadaşları Dan'in bir camgirl ile sevgili olmasını alkışlarla karşılamış.

"Ebeveynlerimiz biraz yaşlı bu nedenle de görüşleri bizden biraz farklı. Bunu beyaz bir yalan olarak görüyoruz sonuçta astronot olduğunu söylemedik." diyor Dan. 

İkili ilişkilerinden ve durumlarından oldukça memnun ve bunun yıllarca sürmesini istiyor her ikisi de. Ne diyelim, mutluluklar!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eexorciist

adam para ödemesin diye sevgili olmuş

kubra-bucer

çüşşşş

mitis

asdfghjkl

Görüş Bildir