Bir Zamanlar Hayran Oldukları Ünlülerle Şans Eseri Tanıştıklarında Yaşadıkları Hüsranla Hepimizi Güldüren Kişiler

742PAYLAŞIM

Öyle uzaktan uzaktan hayran oldukları insanlarla tanıştığına bin pişman olmuşlar...

Kaynak: https://uber-facts.com/people-share-thei...

1. "Çalıştığım otel o sene en iyi otel seçilmişti, bu yüzden sürekli ünlüler geliyordu. Sonra bir gün yıllardır hep hayran hayran fotoğraflarına baktığım Sylvester Stone geldi, tahmin ettiğimden daha kısa ve zayıfmış."

"Yanında tam bir g.t olan arkadaşları da vardı. Bir türlü istekleri bitmiyor, sürekli emir veriyorlardı. Neyse, ben siparişini almak için masaya gittiğimde, arkadaşlarından birisi bana kızdı, sanki Sylvester ile birebir konuşmam yasaktı. Hayran olduğum adam zaten yüzüme bile bakmadı, bir sürü sipariş verdiler ama bir teşekkür bile etmediler. Bir gece kaldılar, ertesi gün otelden çıkış yaptıkları zaman giden görevli arkadaşım Stallone'un odasındaki duşta kaka bulduklarını söyledi."

2. "Bruce Wills tam bir aptal!"

"Wills'in 'Hostage' isimli filmi gönüllü olarak çalıştığım bir yerde çekiliyordu. Dolayısıyla bütün filmlerini izlediğim adam da sürekli gidip geliyordu. Ben biraz çekingen bir tipim ama arkadaşım hızlı bir fotoğraf çektirmek için yanına gitti. O kadar dik ve gıcık baktı ki sorulunca, çocuk çektiremeden geldi. Bir fotoğraf ya bu kadar kaba olmaya gerek var mı?"

3. "Kızım tam bir Chris Brown hayranıydı, artık değil."

"Chris Brown'la aynı yerde oturuyoruz. Kızımla arkadaşı en büyük hayranları olabilir. Bir gün, yolda karşılaştık onlar da görünce gidip imza almak istediler. O sırada zaten sinirli bir şekilde çevresindeki insanlara bağırıyordu, bizimkilere de g.t gibi davrandı. Birkaç yıl sonra kızım Chris Brown'u görmüş, eve gelince bana hala aynı olduğunu söyledi. Böyle insanlara asla katlanamıyorum, bizim sayemizde, sizi dinlediğimiz için ünlüsünüz. Sokakta şöyle davrandığını görsem, bir güzel döverdim. Size karşı hiç sabrım yok, ve insanlara bu şekilde davranmaya da hiç hakkınız yok!"

4. "Japonya'da bir gemide çalışırken Rihanna ile tanıştım, birlikte geldiği grupla ilgilenip, fotoğraflarını çekiyordum. Kısacası ne isterlerse yapmakla görevliydim."

"Çok gıcık bir tip değildi ama sürekli böyle bir ilgisizlik, bir sıkılmışlık... Valla onlara rehberlik yapan adama çok üzüldüm o an. Konseri de yoktu neden geldiklerini pek anlayamadık. İmza isteyenlere son derece isteksiz bir şekilde imza verdi sonra da gittiler. Bir unutmadan, bir iki hafta sonra geminin ne kadar kötü olduğu ile ilgili tweet atmıştı."

5. "Justin Bieber, hem oyunculuk kariyerimde hem de ek iş olarak yaptığım eğlence haberleri kısmında yaşadığım en kötü deneyimdi."

"Etrafında bir sürü koruma ile gezip, hiç kimseyle tek bir kelime bile konuşmuyordu. Küçük bir iletişime geçme şansım oldu, koruması benim söylediklerime ona çevirdi. Bu arada o da ben de İngilizce konuşuyorduk!"

6. "Emma Roberts'ın bulunduğu filmin setinde ek iş olarak çalışıyordum."

"İnanılmaz ergen ve çocuk gibi davranıyordu. Bütün çekimler boyunca nerede erkek aktör var hep diplerinde gezip 10 yaşındaki kız çocukları gibi konuşuyordu. İçip içip etrafta kusuyordu. Bir gün, çekimden önce lavabonun yerini ararken karşılaştık, kim olduğunu başta bilmiyordum sonra lavabonun yerini sordum. Bana dünyanın en iğrenç bakışını atıp, bilmediğini söyledi. Sonra, önünde durduğu kapıdan çekildi ve kocaman WC yazısını gördüm."

7. "Limuzin şirketinde çalışırken, Beyoncé da dahil birçok ünlüyle tanıştım."

"Beyoncé tam bir kendini beğenmiş. Şoförümüz, kibarlık olsun diye annesine ve Beyoncé'ye Alaska tatillerinin nasıl geçtiğini sorduğu zaman annesi, gereksiz kimse ile konuşmadığını söylemişti."

8. "Bahar tatili için Los Angeles'tayken Gordon Ramsay ile tanıştım."

"Kendisini çok sevdiğimi ve yaptığı her şeye hayran olduğumu söylemek için hızlı hızlı ona doğru gidiyordum, benimle konuşmamak için bildiğiniz kaçtı. O günden sonra ne restoranına gittim ne de bir programını izledim. Alt tarafı 'merhaba' diyecektim."

9. "Kasiyer olarak çalışırken, Kobe Bryant 1200 dolarlık satın alma işlemi için bana kartını göstermek istemedi."

"Sonra kendisini tanımadığımı fark edince gösterdi."

10. "Orlando'da garsonluk yapıyordum. Bir gün Wesley Snipes ve ailesi geldi."

"Patronumuz bana ve bir arkadaşıma sadece onlarla ilgilenmemizi söyledi, nasıl mutlu oldum çünkü adamın her filmini biliyorum. 10 kişi falan vardı, çocuklar, anne, baba falan. Neyse, 2 saat falan durmaksızın hizmet ettik. Bütün yemeklerini yediler ve patronum ünlü oldukları için onlardan hesap almadı. Onlar da sağ olsunlar bize baya büyük bir bahşiş bıraktılar. Bilin bakalım ne kadar? SIFIR!"

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
batinaa

Ya tamam böyle davranmamaları gerektiğini ben de düşünüyorum. Ama ne bilim bazen cidden onların dünyasını bilmiyor muyuz acaba diye de düşünüyorum ?

corpse-bride

şaşırtıcı degıl bırıde" yılmaz erdoganla denk gelmıstık hıc bekledıgım gıbı degıldı burnu havadaydı" demıstı ne beklıyordun kı dedım senı tanımıyor tanımak ıstedıgınıde sanmıyorum .cogu unlude vardır bu kendını begenmıslık

hknhakan

karakter sonradan edinilemiyor, doğuştan gelen bişi maalesef..

niniszaa

kameralarin onunde adeta rahibe gibi davranan unluler degil mi bunlar?

selot

görgüsüzlük, sıfırdan gelip geldiği yeri unutmak sadece bizim ülkemizin insanlarına has değil maalesef. bu insanlarda aynı seyden muzdaripler. yukarıda kızları icin ımza ıstıyen annenin sozu çok doğruydu. onlar biz var ettıgımız icin varlar. bız dinlemesek filmlerine gitmesek oyuncusu olduğu takımları tutup desteklemesek suan en dandık mesleği yapan ınsan kadar bıle değerleri olmayacaktı bu dünyada. o yüzden ıkı elleri kanda değilse dünya o sırada batmıyorsa yolda yürürken yada yemek yemeye gıttıgınde karşılaştığını hayranlarına bu kadar got davranma hakları maalesef yok. evet onlarda ınsan anlıyoruz ama daha özel sakın kafalarını dınledıklerı bı hayat istiyorlarsa dünya basınında bu kadar yer almayacaklar, halk sayesinde milyarlar kazanmayacaklar. bu hayatta herseyın bedeli var.

Görüş Bildir