Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Tonluk Buz Kütlesinin Erime Süresini Doğru Tahmin Eden İçindeki Pırlantayı Kazanacak

Anasayfa > Ajans

Bir Tonluk Buz Kütlesinin Erime Süresini Doğru Tahmin Eden İçindeki Pırlantayı Kazanacak

MUĞLA (AA) - Muğla'nın Bodrum ilçesinde 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla bir alışveriş merkezine yerleştirilen kalp şeklindeki buz kütlesinin erime süresini doğru tahmin eden kişi, içindeki pırlanta yüzüğe sahibi olacak.

İlçedeki bir alışveriş merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında ilgi çeken bir etkinlik düzenledi.

Alışveriş merkezinin en işlek alanına konulan yaklaşık bir ton ağırlığında dev buz kütlesinin ortasına 0,50 karatlık tektaş pırlanta yerleştirildi.

Buzun ne kadar sürede eriyip pırlantanın ortaya çıkacağını doğru tahmin eden bir kişiye yüzüğün hediye edileceği belirtildi.

Alışveriş merkezinin halkla ilişkiler sorumlusu Derya Koçbaşlı, gazetecilere yaptığı açıklamada, etkinliğin yoğun ilgi gördüğünü söyledi.

Kalp şeklindeki buz kütlesinin heykeltıraşlar tarafından hazırlandığını ifade eden Koçbaşlı, 11 Şubat'a kadar alışveriş merkezindeki iş yerlerinden 50 lira ve üstü alışveriş yapan ve danışmaya başvuran herkesin etkinliğe katılabileceğini kaydetti.

Etkinlik sponsoru Faik Karagöz de pırlantanın kazanacak kişiye hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: aa:text:20210209:23710063
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?