Bir Hafta Boyunca Yaptıkları Paylaşımlarla Duygularımıza Tercüman Olan 19 Kişi

6.7bPAYLAŞIM

Hafta boyunca paylaşımlarıyla duygularımıza tercüman olan, "Hissettiklerimi tam olarak anlatmış" diyebileceğiniz paylaşımları sizler için derledik!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ugur-kcclk

Feminizm algısı öncelikle Türkiye başta olmak üzere.. bir çok ülkede sebep-sonuç ilişkisinden ziyade nefret ve çıkar söylemciliğine evrilmiş. Elbette her insan hakkını savunmakta özgürdür.Fakat, bu demek değildir ki; erkekler aşağılansın,küçük düşürülsün veya biz onların benliklerinde hüküm sürelim. Şu entry de bile ilk Twitler feministlik dışı kişisel ben merkezcilikler ile başlıyor. Siz nasıl layığıyla davranış bekliyorsanız aynı hassasiyeti de diğerleri için gösterin. Çünkü; insanı insan yapan şeylerde insandan..insanı insandan ayıran şeylerde.

enes-ilgun1

8.si çok ayrımcı bir tweet olmuş.Çünkü erkekler için de bir yakışıklılık,bir stil sahibi olma baskısı vardır ve o baskıyı her erkek hisseder.Yakışıklı değilse yüzüne bile bakılmaz yakışıklıysa bir sözüne herkes pür dikkat kesilir ve yakışıklı olmayan kendini aşağılanmış hisseder.Her kimse yaşayabilir bu durumu.

fazli-malak

Aldatılan, terk edilen kadınların öldürdüğü erkekleri nereye koyacağız madem eşitlik var neden evin geçiminden erkek sorumlu kanunen, madem eşitiz babası annesi vefat eden bekar, dul kadın emekli maaşını çatır çatır yerken erkeğe neden bir gram bir şey yok . kadın haklarını savunurken bile erkeğin hakkını çalıyorsunuz madem öyle bir savaş çıkarsa kadınlar ön cephede savaşsın gencecik Mehmetçiklere yazık değil mi.

iamanahita

''Erkeklik onurunu kırmaya geldik'' pankartı üzerinden yine feminizme sallayanlar türemiş ama üşenmeyip bunu da açıklayacağım. Kadın cinayetlerinde çoğu erkek, kadının hak ve özgürlüğünün kendi onuruna zarar vermesi gibi şizofrenik düşünceler ile(makyaj-kıyafet-dışarı çıkma) cinayetleri meşrulaştırabiliyor. Kimse sizin onurunuzu kırmaya gelmedi, çünkü bir tek sizin onurunuz yok. Lütfen 2 gram beyninizi her şeye muhalefet olmak yerine daha faydalı işlere kullanın.

ahubostanciii

türk kadını korkak türk kadını cahil tüm suçu erkeklere yıkarak çözümü bulmuş BİRLİK OLUP haraket edemeyen , kadın kadının düşmanı olmuş durumda , erkek cocuklarını doğru eğitebilseydi anneler kadınların yakınması azalırdı...cahillik işte herseyin temelinde

Görüş Bildir