Görüş Bildir
Haberler
Bir Eşya Olsan Ne Olurdun?

etiket Bir Eşya Olsan Ne Olurdun?

Captain Price
08.05.2019 - 12:26 Son Güncelleme: 16.11.2020 - 12:03

Herkesin olmak istediği bir eşya vardır. Bakalım sen hangisisin?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Nasıl biri olmak seni daha çok mutlu eder/ediyor?

4. Ne kadar arkadaş canlısısın? (Kendini 1 en az 6 en çok olacak şekilde puanla!)

5. Bunlardan hangisini daha fazla yaşıyorsun?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Hangi durum ve zamanlarda daha başarılı olursun?

7. Son olarak seni en çok çileden çıkaran durum aşağıdakilerden hangisi söyle bakalım.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Yoğurt Kovası!

Yoğurt Kovası!

İçindeki yoğurt biterdi. Sonra seni saksı yaparlardı... İçin toprak dolu olurdu. İçin normalde beyazdı ama toprak koyunca için siyahlaşırdı ama sen saflığından ödün vermeyip güzel çiçekler yetiştirirdin...

Ayna!

Ayna!

İnsanların sabah kalktıklarında en çirkin hallerini gösterirdin. Ne kadar sıradan olduklarını ve her gün yaşlandıklarını gösterirdin... Bazen miden bulanır bazen de ne kadar şanslı olduğunu düşünürdün.

Kitap!

Kitap!

İyi bir yazarın elinden çıkmış, okuyanın tekrar okumak istediği, ufkunu açan bir kitap olurdun. İnsanlık senin sayende gelişmiş olurdu. Kimi insanlar senin için can atarken kimi insanların umurunda olmazdın.

Porselen Takımı!

Porselen Takımı!

Vitrinin baş köşesinde dururdun. Sadece özel günlerde sahneye çıkardın ama hayatının büyük bir çoğunluğu vitrinde geçerdi. Bir de bir parçanı kırsalar bütün önemini kaybederdin!

Masa Lambası!

Masa Lambası!

Bir insanın gün içinde ne iş yaptığını, neler okuduğunu izlerdin. Masada yapılan bazı şeylere de şahit olurdun :) Sensiz geceler öğrencilere, çalışanlara ızdırap olurdu ızdırap!

Türk Kahvesi Fincanı!

Türk Kahvesi Fincanı!

Bir kere çok sosyal bir hayatın olurdu. Sürekli çalışmaktan yorulurdun. Ne dedikodulara ne sohbetlere şahitlik ederdin... Sen de içilen bir kahvenin 40 yıllık hatırı olurdu. Sırf sende kahve içmek için insanlar bir araya gelirdi.

Kumanda!

Kumanda!

İhtiyaç varken deli gibi aranan ihtiyaç yokken varlığı sorgulanmayan bir köşeye fırlatılan kumanda olurdun sen... Sürekli kaybolurdun ve sürekli birinin seni uzatması istenirdi.

Televizyon!

Televizyon!

Herkesin ilgisi sende olsun isterdin ve bunu her seferine başarırdın. Her evde mutlaka senden bir tane olurdu. Üzerindeki ilgi azalsa da hiçbir zaman bitmezdi. Yararlı kullanıldığında insanların ufkunu açardın ama zararlı kullanıldığında insanların gözlerini bozardın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
478
331
120
113
58
42
38
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?