Biliyor musunuz? Yurtiçi Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

-

Malumunuz Yurtiçi Kargo, Türkiye'nin en aktif ve büyük kargo şirketlerinden bir tanesi. Acısıyla tatlısıyla sürekli olarak kargo şirketlerine yolumuz düşüyor ve muhattap oluyoruz. 

Yurtiçi Kargo'nun çalışma saatleri(mesai saatleri), öğle arası ve dağıtım vakitlerini bir araya getirdik ve sizlerle paylaşıyoruz.

Yurtiçi Kargo Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?

Yurtiçi kargo haftaiçi 09:00'da açılıyor. 18:00'de ise kargo alımını kapatıyor. Bazı şubelerde yoğunluk olduğu zaman 16:00'da kargo alımı kapatılabiliyor. Kargo göndereceğiniz zaman mağdur olmamak için önceden şubeyi aramak en mantıklı çözüm. Nöbetçi kargo şubesi sistemi ile müşteri hizmetlerini arayarak 19:30'a kadar kargonuzu da teslim edebilmeniz mümkün.

Yurtiçi Kargo Hafta Sonu Açık mı? Kaça Kadar Çalışıyor?

Yurtiçi Kargo hafta sonu sadece cumartesi günleri hizmet veriyor. Pazar günleri resmi tatil olduğu için açık değil. Şubeler yoğun olduğu için hafta sonu 16:30'a kadar genellikle açık oluyor. Yine direkt olarak şubeyi aramak ve hafta sonu çalışma saatlerini sormak en mantıklısı.

Yurtiçi Kargo Adresten Kargo Alımı Nasıl Yapılır?

Yurtiçi Kargo hafta içi ve hafta sonu adresten kargo alımı yapmaktadır. Bunun için 444 99 99 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekiyor. Hafta içi 16:30'a kadar, hafta sonu ise 12:30'a kadar adresten kargo alımı yapılmaktadır. Adresten alınan kargo ücretleri, paket boyutu, kargo ağırlığına göre hesaplanmaktadır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir