Biliyor musun? Sürat Kargo Çalışma Saatleri Nelerdir? Kurye Çağırma Nasıl Yapılır?

-

Sürat Kargo, Türkiye'de faaliyet gösteren kargo şirketleri arasında en fazla dağıtım ağı ve personeline sahip firmalardan bir tanesi. Özellikle ağır yük taşımacılığında, diğer kargo şirketlerinin kabul etmediği ağırlıktaki paketleri taşıyabiliyor ve bu nedenle de sıklıkla tercih edilebiliyor. 

Bugünkü yazımda Sürat Kargo kaçta açılıyor, çalışma saatleri ve mesai saatleri nelerdir, hafta sonu açık mı konularına değineceğim.

Sürat Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri Nelerdir? Kaçta Açılıyor?

Sürat Kargo, diğer kargo şirketlerinde olduğu gibi sabah 09:00'da açılıyor.

Sürat Kargo Öğle Arası Açık mı?

Evet açık. Öğle arası da kargo teslimi ve alım yapabilirsiniz.

Sürat Kargo Kaçta Kapanıyor?

Sürat Kargo sabah 09:00'da başlayan mesai sonrasında hafta içi her gün 18:00'e kadar şubelerini açık tutuyor. Kargo alımı genelde 18:00'e kadar devam ediyor ancak önceden şubeyi telefonla arayarak yoğunluğa göre kargo alımı saatlerini sormanızda fayda var.

Sürat Kargo Haftanın Hangi Günleri Açık? Hafta Sonu Açık mı?

Sürat Kargo, kargo şirketleri arasında hafta sonu en fazla açık kalan firmadır. Hafta içi her gün açık ve cumartesi günleri de hafta sonu şubelerini açık tutuyor. Cumartesi günü 09:00 ile 15:00 arasında kargo alımı ve teslimatı yapabilir, adresinizden kargo alabilirsiniz. Pazar günü resmi tatil olduğu için şubeler kapalı.

Sürat Kargo Kurye Çağırma Nasıl Yapılır? Adresten veya Evden Kargo Nasıl Gönderilir?

Sürat Kargo kurye çağırma hizmetini kullanmak için web sitesini kullanabilir veya telefon ile müşteri hizmetlerini 0850 202 0 202 numarasını arayabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir