Bilinçaltının En Derin Kuyularına İnerek Neye Takıntılı Olduğunu Söylüyoruz!

Psikoloji Testleri
173PAYLAŞIM

Bilinçaltının en derin kuyularına inerek neye takıntılı olduğunu söylüyoruz!

Haydi teste! 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. İlk olarak, ilişkilerinde her olaya şüpheyle yaklaşanlardan mısın?

Ne yazık ki evet...
Aklıma yatmayan konularda şüpheci davranırım.
Hayır genelde hayatımdaki insanlara güvenmeyi tercih ederim.

4. Peki hangi fotoğraf senin içindeki hayat enerjisini ifade ediyor?

5. Hayatının geri kalanını bu yerlerden hangisinde geçirmek isterdin?

6. Kendini en güvende hissettiğin yer bunlardan hangisi?

Ailemin yanı.
Sevgilimin yanı.
Dostlarımın yanı.
Diğer.

7. Bu görsele baktığında sana çağrıştıran şey bunlardan hangisi?

8. Ve son olarak, hayatındaki önem derecesine göre bunların sıralamasını seçer misin?

Yalnız kalmak!

Senin bilinçaltında takıntı haline gelen en büyük şey yalnız kalmak. Sen yalnız kalmaktan çok korkuyorsun. Ve bu yüzden sürekli düşünüp, insanlarla iletişim kurmaya çalışıyorsun. Doğal olarak sürekli düşündüğün için bilinçaltında sen fark etmeden bu yer etmiş. O yüzden bu düşünceyi bir an önce kafandan atarsan senin için çok iyi olur. Çünkü sen farkında olmadan bilinçaltında yer alan bu düşünce senin istemeden de olsa davranışlarını etkiliyor. Çoğu zaman olduğun kişiden çok farklı bir kişiye dönüşüyorsun. Bunun sebebi de etrafındaki insanlar tarafından dışlanmak ve yalnız kalmak. O yüzden sürekli etrafındaki insanların suyuna gitmeye çalışıyorsun. Aslında bunu yaptığının sen de farkında değilsin. Ama şöyle geriye dönüp baktığında veya şu an insanlarla olan ilişkini göz önüne alırsan böyle olduğunun farkına varabilirsin. Bu düşünceyi kafandan atamadığın sürece bilinçaltında yer etmeye devam edecektir. Sakın unutma, sen farklı bir insansın ve diğer insanlar tarafından da seviliyorsun.

Kalbini yerinden çıkaracak olan aşk!

Senin bilinçaltında takıntı haline gelen en büyük şey aşk! Ömrün boyunca hayatının aşkını bulmaya yemin etmiş gibisin. Mantık ilişkilerine kesinlikle karşısın. Ve o kadar inançlısın ki bu konuda hayatının aşkını bulacağına sonuna kadar inanıyorsun. Sürekli düşünüyorsun." Acaba şu anda ne yapıyor? " diye kafandan bir türlü atamıyorsun. Bunun bir sonucu olarak da doğal olarak bilinçaltında aşk için kocaman bir yer açılıyor. Resmen bu konuya saplanıp kalmış gibi bir haldesin. Neredeyse gece gündüz hayatının aşkını düşünüyor gibisin. Aslında bilinçaltında bunun yer etmesinin büyük bir sebebi var. Daha önce yaşamış olduğun ilişkiler senin için büyük bir hayal kırıklığıydı. Her seferinde hayatının aşkını bulduğunu düşünerek ilişkilerini canlı tutuyordun. Fakat aslında bunun pek de öyle olmadığını gördün. Bu ise seni aşk konusunda hüsrana uğrattı ve bundan sonra da gerçek aşkın peşinden gitmeye karar verdin. Hala da onu arıyorsun. Ve saplantılı bir şekilde bilinçaltında aşk yatıyor.

Bilinçaltın başarısızlığa takmış durumda!

Senin bilinçaltın başarısızlığı büyük bir ölçüde takıntı haline getirmiş. Hayatın boyunca ne iş olursa olsa elinden geleni yapmak için gayret göstermişsin. Ve başarılı olmaya o kadar alışmışsın ki içinde hep başarısız olma korkusu yer edinmiş. Sürekli bunu düşünüp kendini sıkıntıya sokuyorsun. Hal böyle olunca doğal olarak bilinçaltında başarısızlık korkusu yer edinmiş. O yüzden biraz sakin ol dostum. :) Sonuçta her işte başarılı olmak zorunda değilsin. İnsanlar başarısız olmalılar ki başarının değerini anlayabilsinler. Ondan sonraki adımlarını da ona göre atabilsinler. O yüzden başarısızlıktan korkmanı gerektirecek hiçbir durum yok. Sen zaten kendini biliyorsun, başkalarının ne dediğini çok umursamamalısın. Bizden söylemesi. :)

Her daim mükemmeliyetçi olmak!

Sen her anlamda mükemmel olmalısın. Bilinçaltında bu kocaman bir takıntı haline gelmiş. Elini sürdüğün her işin altından mükemmel bir şekilde kalkmaya büyük bir özen gösterirsin. Her zaman en iyisi sen olmalısın. Kimse senin önüne geçmemeli. Herkes seni parmakla göstermeli ve sen de bu durumdan mutlu olmalısın. Bu seni çok iyi motive ediyor. O yüzden ne olursa olsun her şeyin en iyisini yapıyorsun. Doğal olarak bilinçaltında mükemmeliyetçilik bir saplantı haline gelmiş. Ama biraz sakin olmalısın. İnsanlar her zaman mükemmel olamaz. O yüzden bu konuda biraz daha rahat davranırsan senin için iyi olur. Çünkü herhangi bir işte en iyisi olamadığını varsayalım, düşünsene hayal kırıklığını. Bu durumda sen yıpranırsın. Bizden söylemesi. :)

Bitip tükenmeyen bir öfke!

Senin bilinçaltında sonu gelmeyen bir öfke var. Adeta yürüyen trafo gibisin. İnsanlar seni karşısına almaya korkuyor. Sürekli gergin ve agresifsin. Neredeyse her şeye lanet okuyor, hayata nefretle bakıyorsun. Bunun elbette makul  nedenleri var senin için. Geçmişte yaşadığın haksızlıklar, çok güvendiğin insanlardan tarafından uğradığın ihanetler seni bu hale soktu. Bu da seni tüm insanlıktan soğuttu. Geçmişte tam olarak ne yaşadın bilmiyoruz ama bunları geride bırakman lazım artık. Çünkü hayat böyle sürmez. İnsanlar seni hayatına sokmaz itemeyebilir ve çok yalnızlaşabilirsin. Belki bugün çok aramazsın ama ilerleyen zamanlarda bu eksikliği aşırı hissedebilirsin. Sen ortalamanın çok üstünde  güçlü bir insansın, her türlü haksızlığa karşı dik durabilirsin fakat şu öfkeyi bir kenara bırakırsan her şey daha da güzel olacak ;)

Seks seks seks!

Verdiğin cevaplara göre senin bilinçaltında şehvet var, aşk var, seks var. Resmen seks senin yaşaman biçimin haline gelmiş. Duyguların en yoğun olduğu ve hissedildiği nokta... Hele bir de sevdiğin insanla aşkın doruklarını böylesine iliklerinde hissetmek bambaşka bir dünya. Aaaa "ne alakası var?" dediğini duyar gibiyiz. Ama bu ayıp değil, günah değil. Utanılacak sıkılacak bir konu değil, yetişkin her insan için normal bunlar. :)  Senin için seks hep bir adım her zaman önde. Senin davranışlarını yönlendiren libidon. Ve seks senin için bir eylemden öte. Verdiğin cevaplar bilinçaltının seksle dolup taştığını söylüyor. Seks senin ilham kaynağın, kendini hissettiğin yer. Ve hep öyle olacak. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rukiye-tepe

se.. ..ks .ek. diyor resmen ne alaka, bide daha yaşım küçük benim 13

buzlulahmacun

Bitip tükenmeyen bir öfke! Ben mi aman aman pu pu

tavsiye-ediyorum32

>>> İLİŞKİLERİNİZİN NEDEN BİTTİĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ ? >>>...___iliskimiznereyegidiyor com___

m-yusuf-coskun

bilinç altımda cinsellik varmış hadi ya ben o kadar emin değilken adamlar resmen yüzüme dizime vurdu

mert-yilmaz34

Mükemmeliyetçi deme artık deme ((:

Görüş Bildir