Beyonce’nin Bile Yayınladığı Şarkısını Beğenip Mesaj Attığı, Lüks Yaşantısıyla Sosyal Medyada Gündem Olan Türk: Mr. Jade

-
Abone ol

'Mutluyum' isimli parçayla, çektiği kliplerle ismini duyuran Mr. Jade'in kim olduğuna sizler için baktık. Bazı detaylara şaşıracaksınız. 

Keyifli okumalar!

Evet, nur topu gibi yeni bir şarkıcımız oldu. Lakabı Mr. Jade, gerçek ismi ise Özkan Şen. Almanya'da doğup büyüyen Jade, son zamanlarda çıkardığı şarkılarla, kliplerle sosyal medyada isminden sık sık söz ettiriyor.

Almanya'da düğün-eğlence organizasyon şirketinin sahibiymiş.

Niran Ünsal, İsmail YK gibi şarkıcılarla düet yapan Jade, en son çıkardığı 'Mutluyum' isimli parçayla adını daha da büyük kitlelere duyurdu.

View this post on Instagram

Das ist ein Ausschnitt zu meiner dritten Single ”Mutluyum“. Leider musste ich aus internen Gründen 90% des Filmmaterials wegschneiden. Dennoch hoffe ich, dass es euch gefällt wenn dies in paar Tagen veröffentlicht wird.. Bis jetzt habe ich immer versucht ein guter Mensch zu sein, mein Wort zu halten, Loyalität zu beweisen. Ich wünsche mir nichts anderes, als das Glück für andere. Für mich hat Glück eine andere Bedeutung und zwar meine Familie und meine Gesundheit. An dieser Stelle möchte ich mich ebenfalls bei meinem Cousin Ismail YK und den Yurtseven Kardesler für die enorme Unterstützung bedanken. Mein Dank geht auch an meine Produzenten Fatih Aksoylu und Savas Aksoylu, an meinen Cousin Dr. Murat Dagdelen, an meine allerliebste Silva @simacouture, meine Liebe Sis Nivan @salonbeau und zuletzt an mein Personaltrainer @daniellukoschenk der mich bald für die Weltmeisterschaften qualifiziert. :)) Vielen Dank auch an meinen Bro Hakan Dag für deine enorme Hilfe und natürlich an meinen Kameramann Mazlum Altingeyik, ohne ihn wäre das Video nicht Ansatzweise so gut geworden. Euer Mr.Jade Bu, üçüncü single'ım "Mutluyum" un bir parçası. Ne yazık ki, iç nedenlerle çekimlerin %90'ını kesmek zorunda kaldım. Yine de, umarım beğenirsiniz, bir Kac gün sonra piyasada olunca. Şimdiye kadar her zaman iyi bir insan olmaya, sözümü tutmaya ve sadakat göstermeye çalıştım. Başkaları için mutluluktan başka bir şey istemiyorum. Benim için mutluluğun başka bir anlamı var - ailem ve sağlığım. Bu noktada, kuzenim İsmail YK ve Yurtseven Kardeşler'e de muazzam destekleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca yapımcılarım Fatih Aksoylu ve Savaş Aksoylu'ya, kuzenim Dr. Murat Dağdelen, sevgili Silva @simacouture 'ime, sevgili kardeşime Nivan @salonbeau ‘ya ve en yakın zamanda kişisel antrenörüm @daniellukoschenk'e teşekkür ediyorum. Çok büyük yardımlarınız için kardeşim Hakan Hakan Dağ'a ve tabii ki kameraman Mazlum Altingeyik'e teşekkür ederim, onsuz clipimz bu kadar güzel olmazdı. Mr. Jade This is an excerpt from my third single"Mutluyum". Unfortunately, I had to cut away 90% of the footage for internal reasons. Nevertheless, I hope you like it. So far I have always tried to be a good person,

A post shared by мrJΛDE (@mrjade) on

Küçük bir bilgi de verelim. Kendisi İsmail YK'nın kuzeni.

E tabii bunda Beyonce'nin Instagram hesabından Mr. Jade'e mesaj atmasının etkisi de var. Dünyaca ünlü yıldız, Mr. Jade'in paylaştığı 'Mutluyum' parçasının tanıtım videosunu görüp beğendiğine dair mesaj atmış.

Lüks yaşantısından ötürü Jade'i Türkiye'nin Dan Bilzerian’ı olarak gören de var. Sesini Müslüm Gürses'e benzeten de...

Hatırlarsınız Bircan Bali'nin bazı görüntüleri ortaya çıkmıştı. O görüntülerde Bali'nin öpüştüğü kişi de Mr. Jade.

Hatta Mr. Jade, Bircan Bali'nin kendisini aldattığını, bu görüntülerden dolayı da siyasete giremediğini, adayı olmak istediği partinin bu nedenle kendisini uygun bulmadıklarını da söylemiş.

Beyonce'nin beğendiği parçayı da buradan dinleyebilirsiniz.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
canbaz67

Şarkı Çok kötü bence.

mad-roman

Beyonce'nin bu kadar vasat bir şeyi beğenme ihtimali yok. Foyasını ortaya döksünler şunun

amd

hırto

handeleronamo

kusma emojisi

taha-gokay-temiz

ya daşşak mı geçiyonuz anlamıyorum bazen

Görüş Bildir