Beraber Olduğunuz Erkeğin "Mükemmel Erkek" Olduğunu Anlamanın 14 Yolu

 > -

Erkek arkadaşınız, sevgiliniz, eşiniz zaten mükemmel de acaba ne kadar mükemmel?

1. O sizin en büyük hayranınız

Hayatındaki öncelik sıralamasını kesinlikle sizi dikkate alarak yapıyor, gerçek anlamda sizin tam bir hayranınız. Belki hayatının merkezi siz değilsiniz ki bu iyi bir şey ama hayatının merkezine koyduğu şeyler arasında kesinlikle siz de varsınız.

2. Sizinle eğlenceli, ciddi, entelektüel sohbetler yapabiliyor

Sizinle sırf konuşmuş olmak için konuşmuyor. Entelektüel, içi dolu konuşmalar başlatıp sizinle saatlerce bu konu üzerinde konuşabiliyor. Yeri geliyor politika, yeri geliyor bir kitap yeri geliyor ilişkiniz yeri geliyor bir film hakkında doyurucu sohbetler yapabiliyorsunuz.

3. Sizi dinliyor

Her zaman söylüyoruz ama bu önemli. Sevdiğiniz sizi dinliyor, size kulak veriyor, söylediklerinizi önemsiyor. Dinliyormuş gibi görünüp aklından başka şeyler geçirmiyor. Bu önemli, sevdiğiniz sizi dinliyorsa bilin ki gerçekten mükemmel biri ile karşı karşıyasınız.

4. Sizi boğmuyor, size özgür alan bırakıyor

Erkek adam kıskanır diyerek size hayatı dar etmiyor. Size arkadaşlarınızla, ailenizle geçirebileceğiniz, tek başınıza konsere, sinemaya gidebileceğiniz alan bırakıyor. Her şeyi kararında yapan, rahatsız edici olmayan biri.

5. Size duymak istediklerinizi değil her zaman gerçekleri söylüyor

Mükemmel biri ile beraberseniz doğruları duymaya hazır olun. Size asla duymak istediklerinizi söylemez, can acıtıcı olsa bile doğruları duymanız gerektiğine inanır ve öyle konuşur.

6. Hatalarını kabul etme konusunda sıkıntısı yok

Hatalı olduğunu anladığında hatasında ısrarcı olmuyor. Hatalı olmakla ilgili bir sıkıntısı ve güvensizliği yok.

7. Yaptığı işe tutkuyla bağlı

Ne alaka demeyin, hayatındaki öncelik sıralamasında üst sıralar da olsanız da işini de önemsemesi önemli. İşine tutkuyla bağlı, severek çalışan, sevdiği işi yapan bir erkek kadar mükemmeli zor bulunur. İş hayatındaki gelişmelerin tüm hayatını etkilediğini düşünürsek iş hayatında mutluluğu bulmuş bir erkek özel hayatında sizi de mutlu edecektir emin olabilirsiniz.

8. Bakımına özen gösteriyor

Hem fiziki hem ruhsal açıdan kendisiyle ilgilenen erkek hem size hem de kendisine değer veriyor demektir. Bakımlı, sağlıklı, iyi giyinen, güzel kokan, tertemiz dişlere, yumuşacık ellere sahip bir erkek...

9. Sözleriyle, sürprizleriyle sizi şımartmasını biliyor

Ara sıra yaptığı küçük sürprizler, söylediği bir iki küçük tatlı söz ile sizin aklınızı başınızdan almasını biliyor. İlişkinizi nasıl taze tutacağı, sizi nasıl etkileyeceği konusunda tereddütleri ve çekinceleri yok.

10. Arkadaşlarınıza karşı oldukça nazik ve anlayışlı

Sadece size değil sık görüştüğünüz arkadaşlarınıza karşı da son derece nazik ve anlayışlı biri. Onlarla vakit geçirmenize karışmadığı gibi, ara sıra katıldığı görüşmelerinizde arkadaşlarınızın aklını başından almasını da biliyor. Arkadaşlarınız arasında da bir hayli popüler.

11. Genel olarak insanlara saygılı

Genel olarak kaba, saba, dengesiz, küfürbaz, öfkeli biri değil. Tartışma adabını biliyor, hemen olayı kavgaya götürmüyor. Yaşadığı topluma ve insanlara karşı saygılı ve hoşgörülü biri.

12. Onun arkasını toplamanıza, ona bebek bakıcılığı yapmanıza ihtiyacı yok, yaşadığı evi temiz, tertipli ver düzenli tutuyor

Erkek değil mi tabii ki dağınık olacak, diye bir şey yok. Arkasından dolaşmanıza, dağıttıklarını yerine yerleştirmenize gerek yok.

13. Ailenizle iyi anlaşıyor

Eğer tanıştırdıysanız ailenizle arası çok iyi. Onların yanında rahat, sıkılmıyor. Sizi de strese sokmuyor, rahatlıkla onu tek başına bırakıp mutfağa falan gidebiliyorsunuz mesela.

14. Sizi kaybetmeyi asla istemiyor ama bundan korkmayacak kadar da öz güven sahibi

Size düşkün, sizi seviyor, sizi kaybetmeyi istemiyor ancak bu durum hastalık seviyesinde değil. Kendine güvenli, ne istediğini bilen, sizi zorla değil kendi isteğinizle yanında tutan biri.

Bonus - Öyle birini tanımıyoruz, tanısak vallahi haber veririz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
huri-dinc

işimiz burdaki maddelere kalmadı ancak bütün hepsine uyan ve daha artısı olan bi yarim var. Allah başımdan eksik etmesin. yani diyeceğim şudur ki İMKANSIZ diye bişey yok arkadaşlar..

pentagram

Böyle erkekleri bulup ego, trip ve kaprislerle psikopata çevirecek bu kadınlar. Ortaya çıkmayın oğlum.

adem-onur-tunc

erkeklerde sizin egonuzu tatmin etmek için yaratılmış zaten

burak-dincer

lan benden bahsediyo ama bi tane bile kız arkadaşım olmadı henüz nedense. çok ilginç değil mi ? kızlar sanırım böyleleri değil daha çok kekoları seviyolar benim gözlemim bu .napalım bizdemi keko olalım ?

birilerikonusur

valla 1 taneydi onuda ben aldım :))

Görüş Bildir