Görüş Bildir

etiket Beklentinin 6 Milyon Dolar Üstünde! Bored Ape NFT Müzayedesi Beklenenden Çok Daha Fazla İlgi Gördü

Haberler
> Beklentinin 6 Milyon Dolar Üstünde! Bored Ape NFT Müzayedesi Beklenenden Çok Daha Fazla İlgi Gördü

Merkezi New York'ta bulunan ve asırlık bir şirket olan The Sotheby’s dünyada eşi benzeri görülmemiş bir dekoratif sanat, mücevher ve koleksiyon aracısı. 40 ülkede 80 farklı lokasyona yayılan çok uluslu bu şirket benzersiz bir müzayede ile NFT'leri beklenenin çok daha fazlasıyla kapatmayı başardı.

Bu içerik bilgilendirme ve eğlence amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir Yatırım Tavsiyesi içermemektedir.

Dünyaca ünlü şirket müzayede ile NFT'leri alıcılarına ulaştırdı.

Dünyaca ünlü şirket müzayede ile NFT'leri alıcılarına ulaştırdı.

Amerika Birleşik Devletleri'nde faaliyet göstermeye başlayarak tüm dünyaya yayılan ve İngiltere'de önemli bir ayağı bulunan The Sotheby'nin 101 Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT müzayedesi sonuçlandı. Müzayedeye damga vuran olay ise başlangıçta beklenen fiyatın 6 milyon dolarından fazlasına kapatılmış olması.

24.4 milyon dolardan kapandı!

24.4 milyon dolardan kapandı!

The Block tarafından daha önce bildirildiği üzere Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT'lerinin büyük bir çoğunluğunun tahmini satış fiyatları 12 milyon ile 18 milyon dolar arasındaydı. Teklifler ise müzayede kapanmaya yakın 20 milyon dolara dayanınca sonuç olarak nihayetinde 24,393,000 doları görerek tüm tahminleri yerle bir etti.

İşte büyük bir ilgiyle karşılanan müzayede sonu atılan o tweet!

Ortalama fiyat 3.600 dolardan 241.515 dolara fırladı!

Ortalama fiyat 3.600 dolardan 241.515 dolara fırladı!

2 ay önce Opensea'da Bored Ape'in ortalama fiyatı 3.600 dolarken son müzayede sonucunda maymun başına ortalama fiyat: 241.515 dolar. 101 BAYC koleksiyonu, som altın veya trippy kürk, tıraşsız bir yüz ve ağızdan sarkan pizza gibi nadir özelliklere sahip maymunları içeriyordu.

İşte 101 NFT'nin satışına ilişkin başka bir tebrik tweet'i daha!

Tüm zamanların en yüksek işlem hacmi yakalandı!

Tüm zamanların en yüksek işlem hacmi yakalandı!

BAYC, başlangıçta Yuga Labs tarafından yaratıldı ve 170'in üzerinde benzersiz mülkten rastgele oluşturulan 10.000 NFT'yi içeriyordu. Bir maymun, ilk lansmanda 0.08 ETH'ye mal olurken şimdilerde NFT pazaryeri OpenSea'de 40.42 ETH taban fiyatına sahiptir. The Block's verilerine göre NFT'lere olan ilgi her geçen gün artıyor! NFT'lerin en bilinenlerinden BAYC'ye olan ilgi 2021 yılı ağustos ayında ivme kazandı ve 22 Ağustos'ta tüm zamanların en yüksek işlem hacmi olan 132.14 milyon dolara ulaştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?