Bazı Kadınların Aldatıldıktan Sonra Sevgililerini/Eşlerini Suçlamayıp 3. Şahıstan İntikam Almak İstemeleri Üzerine Konuşalım!

1bPAYLAŞIM

Her ne olursa olsun muhatabımız partnerimiz olmalı...

Belki aldatıldık belki de aldattık ya da henüz aldatıldığımızın farkında bile değiliz. Buralarda aldatmanın ahlaksızlık olup olmadığı üzerine de çok konuştuk. Aldatanları bir süreliğine bir kenara bırakalım ve aldatılan insanlara doğru bi dönelim.

Ve bu fotoğrafa odaklanıp gördüklerimizi düşünelim. Ben aldatılan bir kadın ve onun yine hemcinsinden aldığı intikamı görüyorum. Hem de çok acımasızca alınan bir intikam.

Bu intikamı belki birçoğunuz onayladı. "Benim de başıma gelse ben de aynısını yaparım" bile demiş olabilirsiniz. Tabii siz şu an böyle düşünmüyor olsanız bile emin olun birçok insan bunun doğru olduğunu düşünüyor.

E peki aldatmayı gerçekleştiren erkek bireyin konumu bu durumda ne oluyor? Aldatma durumunda ona nasıl davranılması gerekiyor?

En başta bir suçlu varsa onun aldatan erkeğin olduğunu bilmekte fayda var arkadaşlar. Aldatıldığınız kişinin size karşı herhangi bir sorumluluğu yok. Bunu bilerek adım atılmalı.

Eğer birinden intikam almak istiyorsanız; size ilişkinin ya da evliliğin başında bağlılık sözü veren sevgilinizden/eşinizden intikam alabilirsiniz.

@kutaybaha

Ayrıca aldatıldığınız kişinin pek bir önemi ya da o kişinin canını acıtmanızın pek bir anlamı yok. Sizi aldatan erkek bireyin canını yakmak daha yararlı olacaktır. Çünkü sözünden dönen aldatan kişi o...

Sizce aldatma durumu yaşandığında muhatabımız direkt kim olmalı? Aldatıldığımız insandan intikam almak ne kadar doğru?

Yorumlarda konuşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hikka-mikazuki

Ya arkadaş, evli olduğunu bile bile birisiyle olan insan da gayet suçludur kimse kusura bakmasın. Ben ikisinin de canına okurdum valla. Hadi bilmiyorsundur ama bir noktada illa ki öğrenirsin, evli olduğunu öğrenince çizersin sınır haydi eyvallah dersin. Ahlaklı insan böyle yapar. Millet çoluğu çocuğu olan adamla ilişkiye giriyor. Günah ya, yazık o sabiye de mi acımazsın? Herif gözü dışarıda pezevengin teki olduğu için elbet o çocuk üzülecek ama sebebi sen olma yani. Rahmetli babannemin analığı vardı, 2-3 eş almak yasalmış o zaman tabii. Ama babası hiç adil davranmazmış, 2. karıyı ve onun çocuklarını kayırırmış. Babaannem alzheimer oldu, torun çocuk herkesi unuttu, bir o analığı unutmadı, yattığı yerden hala beddua ederdi. Böyle vebal almak isteyen buyursun..

okisi

bide kocamı ayartıp diyolar ya ona ben tutuluyorum lan ibnenin gözü olmasa gidermi aq ne salak karılar var aq yaa kocan seni değil onu tercih etmiş işte bu kadar basit

ahmet.burma.9

"Aldatan kişinin sorumluluğu yok." düşüncesi bence saçma. Evli olduğunu ya da ilişkisi olduğunu bile bile birilerine yanaşmak ya da elde etmeye çalışmak da şerefsizlik değil mi? Akşam pazarı mı ki bu kapanın elinde kalsın? 2. el araba mı alıyoruz?

seda-yildiz95

yurtdışı aldatmaya girer mi mi djgafhjgajhga

her-sey-farkli-olabilirdi-apta

evlilik kurumuna saygı duymayan kişiler çoğaldı maalesef. evlenme olayı cok saçma buluyorum her istediğimle beğendiğimle yiyişeyim kafasında olan grup karşı cinsin evli bekar olmasını umursamıyor dolayısıyla. Bir arkadaşım vardı evli bir kadına yürüyordu.Kadın evli farkında mısın dediğimde o kocasının problemi demişti bana.o yüzden felsefi lafları bırakın aldatan kişi kadar karşı tarafında ağzına şıçmak gerekir ki mis gibi tertemiz rahatlayın:)

Görüş Bildir