Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Başak Burcu Biriyle Yakın Arkadaş Olanların Çok İyi Bileceği Birbirinden Güzel 15 His

507PAYLAŞIM

Başak burcundan biriyle yakın arkadaş olanların çok iyi anlayacağı 15 his ile karşınızdayız.

1. Hayatınız boyunca size hep destek verecek birinin olduğunu bilirsiniz.

2. En zor anınızsa ilk arayacağınız insan o olur.

3. Bazen depresyona girersiniz, hiçbir şey yapmak istemezsiniz ama o her zaman sizi kolunuzdan tutar ve hayata bağlamaya çalışır.

4. Eğlenmek istediğinizde aradığınız ilk insan o olur.

5. Her zaman her koşulda sizi dinlemesini bilir.

6. Hayatındaki olumsuzluklara rağmen öylesine pozitiftir ki sana yaşama enerjisi verir.

7. Hakkınızı her zaman savunur, onunlayken haksızlığa uğramazsınız.

8. Hayatta bir hata yaparsanız onu görmezden gelmez size bu hatayı anlatır ve çözüm yolları sunar.

9. En yakın arkadaşım demekten bir an bile şüphe etmezsiniz.

10. Özel günleri asla unutmaz. Doğum gününüze girdiğiniz an telefondaki ilk insan o olur.

11. Bir derdiniz olduğunda boş laflar etmez, sizi toparlayacak motivasyon konuşmaları yapar.

66.media.tumblr.com

12. Maddi manevi her sıkıntınız onun için de sıkıntıdır ve çözmek için elinden gelen her şeyi yapar.

13. Bir kere bir yanlış yaptıysa bundan ders çıkarır ve hatasını kabul eder.

14. Özür dilemek onun için bir eksi değil aksine her zaman artıdır.

15. Böyledir işte başak burcu bir dost ile yaşamak. Şanslı olduğunuzu bir kere daha hissetmenizi istedik.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

yalan,tam tersi.yada beni sevmediler,bilemem..1. Hayatınız boyunca size hep destek verecek birinin olduğunu bilirsiniz.yalan,öyle gözükse bile içten içe kıskançtır,en yakın arkadaşı bile olsanız,iyi birşeye sahipseniz kendinde olmazsa kıskançlıktan aglar,kimseyi kimseye kötülemez çünkü kendini kötü göstermek istemez,başkasının arkasından kendi dedikodu yapılmasını istemez,akıllıdır,kendini bir sevgi pıtırcıgı gibi göstermek ister ama tam tersidir.2. En zor anınızda ilk arayacağınız insan o olur.yalan,açmaz,umursamaz,ilgilenmezler.

Gizli Kullanıcı

4. Eğlenmek istediğinizde aradığınız ilk insan o olur.dogru çünkü iyi gün dostudurlar yani evet eglenilir. 5. Her zaman her koşulda sizi dinlemesini bilir.yalan,bahane bulur ve dinlemez,siz iki eliniz kanda olsa bile yanında oldugunuz halde,konuşsa bile dinlemez,kendi konuşmak ister.dogrular sizi acıtsa da söyler suratınıza tokat gibi,kimsenin kırılıp kırılmamasını önemsemez,patavatsızdır ama siz kötü anlamda bişey söylemeseniz bile çok alıngan ve kırılgandırlar ondan dolayı kırarlar yani hem kırıcı hem kırılgan,eleştiriye gelemez ama kendi eleştirir. 7.hakkınızı savunur,dogru ama yüzünüze karşı. 8. Hayatta bir hata yaparsanız onu görmezden gelmez dogru.hakkını sonuna kadar savunur,kim olursanız olun hatrı yoktur kimsenin,herşeyi pat pat söyler,acımadan.

Gizli Kullanıcı

10. Özel günleri asla unutmaz. Doğum gününüze girdiğiniz an telefondaki ilk insan o olur.yanlış,kimseyi umursamaz sadece kendini önemser,dogum gününüzü hatırlatsanız da kaç defa laf arasında,kutlamaz ama kendi dogum gününü kutlamazsanız sizi arkadaşlıktan bile çıkarır. 11. Bir derdiniz olduğunda boş laflar etmez evet,sadece canınızı sıkacak laflar eder yani götünü koyup kalçasından osurur. 12. Maddi manevi her sıkıntınız onun için de sıkıntıdır ve çözmek için elinden gelen her şeyi yapar.yanlış,umursamaz,ilgilenmez,skinde bile degildir. 13. Bir kere bir yanlış yaptıysa bundan ders çıkarır ve hatasını kabul eder.ders çıkarır ama kendince,hatasını kabul edip asla özür dilemez.

yasiyahyabeyaz

Kardeş eline sağlık mükemmel anlatmışsın. hatta aynı kişiyi mi tanıyoruz acaba diye düşünmedim desem yalan olur.

Gizli Kullanıcı

:)rica ederim,demekki hepsi aynı:)..

latif-gecer

Bir basak erkegi olarak editor ne yazdiysan tam aksi ne lanet bir burç bilemezsn arkadaslara katıliyorum

delapein1

bakin ben de başak burcuyum sakin ha burada yazanlara aldanmayim yemin ederim kendimden nefret ediyorum. bi de neymis efendim etrafa pozitif enerji yayiyormuss, hasiktir lan daha yataktan cikacak enerjiyi bulamiyorum kendimde.

erlik

Lan oğlum bizim birbirimize tahammülümüz yok siz nasıl dayanacaksınız. 4 başak burcu aynı odada yaşadık. Biri emekli oldu, biri işi bıraktı, diğeri departman değiştirdi. Manyak mısınız? Biz sevmiyoruz lan daha kendimizi.

miss.av

Ofisinize gelir masanızı kitaplığınızı düzenler filan da yazsaydınız.

Görüş Bildir