Görüş Bildir
Haberler
Baş Belası 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Baş Belası 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Müge Kakşi
16.07.2021 - 00:48

Baş Belası yeni bölüm fragmanı yayınlandı; Yayınlanan fragmanda; Cinayet Büro amiri Şahin'e iki seçenek sunar ve ilkinde silahını ve rozetini masanın üzerine bırakıp gitmesidir. İkincisi ise İpek'ten terapi almasıdır ve görevini bırakmak istemeyen Şahin buna mecbur kalır. İpek ve Şahin arasında ipler gerilirken Şahin tedaviyi reddeder. İşte Baş Belası 5. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Baş Belası Son Bölüm Özeti

Baş Belası Son Bölüm Özeti

Şahin'in verdiği tutanak yüzünden işinden olacağını düşünen İpek, Şahin'in kararını değiştirmek için uğraşır. Tutanağı çoktan değiştirmiş olan Şahin, İpek'e bu gerçeği söylemez ve vakaya karışmaması şartı koyar. İpek çaresizce büroya gelen yeni vakadan uzak dururken gerçeği öğrenir. Hemen olay yerine gider. Bu yeni vakada İpek'in dikkatini çeken detay Şahin'in geçmişine kapı aralamaktadır. İpek vakanın peşine düştüğünde Şahin'in geçmişteki büyük sırrını öğrenir. Artık İpek, Şahin'in sert mizacı ve duvarlarının sebebini biliyordur. 

Ancak Şahin'le bu konuyu konuşmak istediğinden beklemediği çok sert bir tepki alır. Diğer yandan Nazlı boşanma davasında istediği mal paylaşımını yapabilmek için Birol'a bir oyun hazırlar. İpek, Şahin'in geçmiş sırrının ve o sırla bağlantılı eski bir vakanın izini sürerken her zamanki gibi yine başını derde sokar.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın