Görüş Bildir
Haberler
Baraj 34. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Nehir "Benim Seninle İşim Bitti Nazım"

Baraj 34. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Nehir "Benim Seninle İşim Bitti Nazım"

Müge Kakşi
04.04.2021 - 12:34

Baraj yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Nehir Nazım'a telefonundaki bir mesajı göstermiştir fakat mesajın telefonda olmamasıyla şok olur. Nazım Nehir'in Bahar'ın günahını aldığını düşünmesi üzerine Nehir evi terk eder ve artık çok yorulduğunu, Nazım ile işi bittiğini söyler. Evinin bahçesinde bir arkadaşıyla oturan Bahar'ı Nazım görmüştür. Nazım'ın Nehir'i yeni adamdan kıskanması Nehir'i uyarmasına neden olurken Nehir Nazım'ı artık istemiyordur. İşte Baraj 34. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Baraj Son Bölüm Özeti

Baraj Son Bölüm Özeti

Nazım’ın Nehir’in hayatını kurtarması sonunda ikisinin de duyguları hakkında dürüst olmalarına sebep olur. Bahar ise bir yandan Nehir’in başına gelenlerin sebebini saklamaya bir yandan da Nazım’ı kaybetmemeye çalışır. Fakat Azra’nın geçmişinin onu yakalaması ve Mert’in kaçırılması her şeyi karıştıracaktır.

Tarık, Zahra ve İbrahim bir yandan Halit ve Hayriye’nin evlilik teklifi, bir yandan Meryem’in cesedi ve bir yandan da Bahar’ın onları Halil’in cinayetiyle suçlaması üzerine iyice köşeye sıkışmışlardır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın