Bakmadan Geçmeyin: Yarın Gerçekleşecek Olan Yeni Ay ve Güneş Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

97PAYLAŞIM

Yeni ay ve güneş tutulması bir arada mı? Bir kere de şaşırt bizi be 2020! 😂😱Her güneş ve ay tutulmasında olduğu gibi bu yeni ayda da tüm burçları bekleyen birçok farklı durum söz konusu... Peki bu ay ve güneş tutulmasından burçlar nasıl etkilenecek? Haydi gelin önce güneş tutulması ve yeni ayın etkilerini sonra da tüm bunların burçlar üzerindeki etkisini hep beraber öğrenelim...

Kaynak: https://www.bustle.com/life/december-202...

Yılın son yeni ayına hoş geldiniz! 2020 yine bizi şaşırtmayarak yılın son ay tutulmasını aynı zamanda bir güneş tutulması olarak gerçekleştirecek...

Bu güçlü tutulma geçen ayki dolunay tutulmasından sonra yeni başlangıçlara ​​delalet ediyor olabilir. Tutulma 14 Aralık'ta gerçekleşecek. Ayrıca bu yeni ay tutulması tüm burçları da birer birer etkileyecek.

Yeni aylar genellikle astrolojide yeni başlangıçlara işaret ederken güneş tutulmaları aynı bu yeni aylar gibi süper hızlı uydulara benzerler. Bu süreçlerde değişimler çok hızlı olur.

14 Aralık'ta özgür ruhuyla tanınan ve bir ateş burcu olan Yay burcunda hem güneş hem de ay aynı anda hizalanırken sizler inanç sisteminizde radikal değişiklikler deneyimlemeyi, yüksek öğrenim ve bilgi söz konusu olduğunda yeni bir yola girmeyi ayrıca ufkunuzu genişletmek için yeni arayışlara girebilirsiniz. Kozmik enerji sizden büyümemizi, risk almamızı ve konfor alanlarınızın sınırlarını zorlamanızı isteyecek.

Neyse ki 2020 Yay burcu egemenliğinde geçtiği için tüm bu değişimler gerçekleşirken yine de pozitif kalmayı sağlayabileceksiniz.

Neptün ile oluşan zorlayıcı bir açı yüzünden nasıl ilerleyeceğiniz konusunda bir kafa karışıklığı hissedebilirsiniz ama aynı zamanda Ay'ın enerjik Mars'la olan pozitif bağlantısının bir sonucu olarak çalışmak ve sonraki adımlarınızı belirlemek için de kendinizi motive hissedeceksiniz. 

Geleceğin ne getireceğini tam olarak bilemesek de bu yeni ayın sizlere iyi geleceğini söylememizde de yarar var. Peki burcunuz bu tutulmadan nasıl etkilenecek? Haydi, gelin teker teker bakalım:

1. Koç (21 Mart- 19 Nisan)

Sevgili Koç, bu tutulmanın enerjisiyle birlikte hayallerinizi yeni zirvelere taşıyabilir ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Yeni ay, bir ateş burcunda gerçekleştiğinden dolayı karşınıza çıkacak her türlü olumsuzluğa karşı cesaret göstermeye de hazırsınız. Eğer isteklerinizin gerçekleşmesi için doğru zamanın gelmesini bekliyorsanız beklemeyin! Hemen harekete geçin. Şans artık sizin tarafınızda...

2. Boğa (20 Nisan- 20 Mayıs)

Sevgili Boğa, tutulmanın getirdiği olumsuz etkileri kontrol edemeyiz ama kendi sınırlarımızı her zaman kontrol edebiliriz. Artık ilişkilerde, işte ve kişisel sınırlarınız konusunda kararlı olmanın tam zamanı. Zamanınızı ve enerjinizi korumak söz konusu olduğunda her zaman dik durun ve savunmasız tarafınızı yine kendiniz keşfetmeye çalışın. Bu ay kendinizi tanımaya çalışmak inanın size çok iyi gelecek...

3. İkizler (21 Mayıs- 20 Haziran)

Sevgili İkizler, tutulmalar sizin için diğer burçlara nazaran bir tık daha yoğun geçiyor olabilir ve tabii şu anda aşk hayatınızda bu gerginliği hissediyor olabilirsiniz. Herhangi bir yanlış anlamadan kaçınmak için partnerinize tam olarak nasıl hissettiğinizi anlatın ve bunu yaparken üslubunuza çok dikkat edin! Farkında olsanız da olmasanız da kime güvenebileceğiniz ve sorunlarınızı sorgulamadan anlatabileceğiniz hakkında bu tutulmayla beraber çok daha fazla şey öğreneceksiniz. Bu yüzden ikili ilişkilerinizdeki dinamiklere dikkat edin ve üzerinize düşeni mutlaka yapın.

4. Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, olağan günlük rutininizde büyük değişimler meydana gelebilir ama siz yine de hayat akışınıza olabildiğince devam etmeye çalışın. Yeni ay ile beraber hayatınızda birçok köklü değişim meydana gelebilir. Bu değişimleri lehinize çevirmek sizin elinizde. Bu tutulma hayatınızı ne kadar etkilerse etkilesin siz mutlaka günlük rutininizde sağlık, kişisel bakım ve motivasyon kaynakları eklemeyi unutmayın yoksa çok pişman olursunuz bizden söylemesi...

5. Aslan (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sevgili Aslan, bu tutulma sizin için tutku demek! Bundan dolayı bu ay tüm enerjinizi, sanata, romantizme ya da kendinizi ifade etmenize, gevşemenize ve eğlenceli tarafınızı harekete geçirmeyi tetikleyen her ne varsa ona odaklayın. Yeni ay sizde beklenmedik duyguları tetikleyecek olsa da enerjinizi düşürmeyin ve yaşadığınız sorunlar karşısında pes etmeyerek olumlu bir tutum sergilemeye çalışın.

6. Başak (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sevgili Başak, bu tutulma geçmişinizle ya da aile hayatınıza ilgili bazı ciddi sarsıntılara neden olabilir. Bundan dolayı geçirdiğimiz bu Aralık ayında aile ilişkilerinizi daha iyi tutmaya ve evde daha çok zaman geçirmeye çalışın. Ayrıca uzun süredir ertelediğiniz işleri yapmaya başlamanız sizin için oldukça önemli bir adım olabilir. Kafanızın karışık olduğu ya da yüzleşemediğiniz konularla artık yüzleşme ve karar verme vakti...

7. Terazi (23 Eylül- 22 Ekim)

Sevgili Terazi, bu ay istediğiniz şeylere dikkat edin. Düşünce gücünüz yüksek olduğundan söylemeden ya da dilemeden önce fikir ve isteklerinizi tekrar tekrar tartın. Diğer birçok burca göre daha mesafeli ve diplomatik bir yapınız olsa da bu tutulmayla beraber ikili ilişkilerden yana şansınız yaver gidecek. Ayrıca bu ay olumsuz düşündüğünüz şeylere de dikkat etmeyi unutmayın...

8. Akrep (23 Ekim- 21 Kasım)

Sevgili Akrep, yeni ay sizin için maalesef olumsuz anlamda para demek. Bu nedenle ani para kayıplarına karşı ve banka hesaplarınızla ilgili sorunlar yaşamamak adına çok dikkatli olmaya çalışın. Bütçe oluşturun ve harcama alışkanlıklarınıza normalden daha fazla dikkat edin. Geçmişte yaşadığınız finansal hatalarınızı tekrarlamamaya ve fazla risk almamaya çalışın, bizden söylemesi...

9. Yay (22 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yay, yeni ay sizin için yeni başlangıçlar demek! Hayata yepyeni bir pencereden bakmaya hazır olmalısınız. Bu noktada açık görüşlü olmanız ve tutulmanın getirdiği yeniliklerle karşılaştığında olabildiğince sakin davranmanız sizin lehinize olacaktır. Çevrenizde gerçekleşen olaylardan ilham almaya ve olabildiğince enerjinizi yüksek tutmaya çalışmalısınız.

10. Oğlak (22 Aralık- 19 Ocak)

Sevgili Oğlak, yeni ayla beraber hayatta bazen sadece durmanın ve dinlenmenin de bir gereksinim olduğunu kabul edecek ve devamlı olarak üretmenin imkansız olduğunun farkına varacaksınız. Hayatını akışına bırakma vaktin geldi de geçiyor! Ayrıca bu ay uyku düzeniniz için çaba göstermeli ve negatif düşüncelerden de uzak durmaya çalışmalısınız. Karamsarlığa kapılmayın, 2021 sizin için beklemediğiniz kadar üretken bir yıl olacak.

11. Kova (20 Ocak- 18 Şubat)

Sevgili Kova, yeni ay ile beraber yıllardır inşa ettiğiniz o konfor alanından çıkacak ve bunu yaparken de size değer ve destek veren sosyal çevrenizden fazlasıyla olumlu geri dönüş alacaksınız. Bu noktada çevrenizdeki insanların desteğine güvenmeli ve enerjini yeni işler için harcamaktan korkmamalısınız. Eğer aşk ilişkilerinde ve hatta iş sözleşmelerinde olumsuzluklar yaşadıysanız güneş tutulmasıyla beraber beklemediğiniz şeyler gerçekleşebilir.

12. Balık (19 Şubat- 20 Mart)

Sevgili Balık, bu tutulma iş ilişkileriniz bakımında sizin için büyük değişimlere yol açacak gibi görünüyor. Ama yine de kontrolü elinizde tuttuğunuzdan emin olmalı ve yaşanabilecek her türlü olasılığa karşı açık olmalısınız. Yeni ay ile beraber enerjiniz ciddi anlamda değişecek ve açtığınız her kapı size bir diğerinin de açılmasını sağlayacak. Bundan dolayı bu ay yeni adımlar atmaktan korkmamalı ve kendinize olabildiğince çok güvenmelisiniz.

Siz hangi burçsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Haydi Geçmiş Olsun... 2020'yi Kapatırken Aralık Ayında Başına Gelecekleri Söylüyoruz! - onedio.com
Haydi Geçmiş Olsun... 2020'yi Kapatırken Aralık Ayında Başına Gelecekleri Söylüyoruz! - onedio.com

👇

Burçların Ne Mal Olduğunu Gelmişlerine Geçmişlerine Söverek Anlatan Alternatif Burç Yorumları - onedio.com
Burçların Ne Mal Olduğunu Gelmişlerine Geçmişlerine Söverek Anlatan Alternatif Burç Yorumları - onedio.com

👇

Öğrendiğiniz Anda Hayatınızı Daha Kolay Bir Hale Getirecek 13 Yararlı İpucu - onedio.com
Öğrendiğiniz Anda Hayatınızı Daha Kolay Bir Hale Getirecek 13 Yararlı İpucu - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
taksim-delisi-cenk

Astroloji içerikleri aslında psikologların yaptığı bir IQ testi olabilir mi ?

Görüş Bildir