Babalar İçin Tasarlanmış En Baba 10 Kupa Bardak Modeli

-
Babalar İçin Tasarlanmış En Baba 10 Kupa Bardak Modeli

15 Haziran Pazar günü olan babalar gününe hazırlıklarımız şimdiden başladı. Biz de zamanının çoğunu ofisinde çalışarak geçiren, sürekli çay-kahve içmek durumunda kalan babalar için tasarlanmış en renkli kupa bardaklarımızı sizinle paylaşalım dedik. Babalar günü hediyesi olarak alacağınız seçeneğin, babanızın her daim kullanıp sizi hatırlayabileceği bir şey olmasını istiyorsanız kupa bardaklar en ideal hediye fikirlerinden.

1-) Kral Baba Kupa Bardakları

Ürüne Git

" En kral baba benim babam " diyenler için tasarlanmış kral baba kupa bardağın dad ve baba yazan iki farklı versiyonu bulunmaktadır. Krallığını hiçbir zaman kimseye kaptırmayacak olan babanız bu sürprizinizden çok memnun kalacak.

2-) Babaya Özel Kupa Bardak

Ürüne Git

Size, babanızın en'lerini sıralama imkanı veren kişiye özel bu kupa bardak ile babanızı şımartmanız mümkün. Babanızı tarif ederken tüm sözlüklerin yetersiz kalacağından eminiz ama temel olarak üç kelimeyle anlatmanızı istesek siz babanızı nasıl anlatırdınız?

3-) Babalar Gününe Özel Resim Baskılı Sihirli Kupa

Ürüne Git

Her zaman gözünün önünde olmanızı isteyen babanıza verebileceğiniz en ideal hediye, masasından eksik olmayan kupa bardağına sevginizi ifade edecek anlamlı cümlelerinizi ve fotoğrafınızı bastırmak olacak.

4-) Babaya Özel Vasfiye Teyze Ürünleri

Ürüne Git

Babanıza illallah dedirtiğiniz dönemleri göz önünde bulundurduğunuzda siz de içten içe " Ne çektin be baba! " diyor musunuz? :) Babaya özel Vasfiye Teyze ürünleri babalar gününde babanıza alabileceğiniz esprili hediyelerden biri.

5-) Kişiye Özel Klasik Baba Sözleri Kupa Bardak

Ürüne Git

Babanızdan ne zaman bir şey isteseniz ya da bir şey sorsanız hep benzer cevap ve tepkileri alıyorsanız yalnız değilsiniz. Babanızın kurmaktan bıkmadığı ve bu gidişle de bıkmayacakmış gibi gözüken sözlerini bir kupa bardağa bastırıp babanıza ömür boyu unutamayacağı bir hediye vermeye ne dersiniz?

6-) Kişiye Özel Baba ve Çocukları Kupa Bardak

Ürüne Git

Babalar gününde babanıza kardeşinizle birlikte bir hediye almak istiyorsanız bu kupa bardak adeta sizin için tasarlanmış. Üzerinde babanız, kardeşiniz ve sizin fotoğraflarınızın yer alacağı bu kupa bardak babanızın her gördüğünde sizi anacağı en kullanışlı hediyelerden..

7-) Yakışıklı Babalara Özel Sihirli Kupa Bardak

Ürüne Git

Herkesin babası kendisine yakışıklı gözükür. Hatta "Benim babam dünyanın en yakışıklı insanı " diye zaman mekan tanımadan övünürüz. Bu övgüler üzerine tasarlanmış yakışıklı babam kupa bardak  babanızın koltuklarını kabartmak için oldukça uygun bir hediye :)

8-) Fedakar Baba Ürünleri

Ürüne Git

Sizin için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan babanız bu kupa bardağı gördüğünde çok gülecek. Bu kupa bardak fedakarlık timsali olan tüm babalar için gelsin.

9-) Kişiye Özel Halı Saha Kupa Bardak

Ürüne Git

Futbol maçı olduğu günler televizyonu hiç kimseye kaptırmayan bir babanız varsa ve futbol oynamaktan büyük keyif alıyorsa üzerine babanızın ismini yazdırabileceğiniz halı sahanın kralı kupa bardak babanızın elinden düşürmek istemeyeceği bir kupa bardak olacak!

10-) Anne-Baba Sözleri Ürünleri

Ürüne Git

Babanızın söylediklerini annenizin nasıl aktardığını gösteren anne baba sözleri kupa bardağı babanız her kullandığında yüzünde tatlı bir tebessüm oluşacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir