Görüş Bildir
Haberler
Aziz Yıldırım, Rasim Ozan Kütahyalı Davasını Kaybetti

Aziz Yıldırım, Rasim Ozan Kütahyalı Davasını Kaybetti

Enver K.
07.05.2015 - 15:45
İçeriğin Devamı Aşağıda

Aziz Yıldırım'ın Rasim Ozan Kütahyalı'ya açtığı hakaret davasında karar çıktı.

Aziz Yıldırım'ın, Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı'ya açtığı iftira ve hakaret davasında mahkeme Kütahyalı lehine karar verdi.

Rasim Ozan Kütahyalı'nın 18 Eylül 2013 tarihinde yayınlanan 'Galatasaray, Ünal Aysal, Fatih Terim...' başlıklı yazısında Aziz Yıldırım'la ilgili şu ifadeler yer almıştı:

'...O zaman Aziz Yıldırım zihniyetine karşı çıkmamızın ne anlamı vardı? Yıldırım her zaman işlerini böyle gördü.

Fenerbahçe başkanlık forsunu arkasına alıp tehdit, baskı, şantaj, tedhiş yöntemleri kullandı. Kaleci Rüştü'yü göstere göstere dövdürdü. Digiturk'teki yorumları beğenmediği için Kadıköy'de TV kablolarını kestirdi. Hâlâ herkesin anasına avradına küfreden paramiliter internet ağlarını parayla destekliyor Aziz Yıldırım. Fatih Hoca elbette bu seviyede bir adam değil ama geçen seneden beri eski Türkiye tarzı hareketleri artırdığı kesindir. İnan Kıraç konusuna da sonra geleceğiz.'

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bu yazı üzerine Kütahyalı'ya kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle dava açmıştı. Mahkeme aldığı kararda Kütahyalı'nın iftirada bulunduğu iddia edilen olayların vuku bulduğu kanaatine vardı.

Eurosport

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın