Görüş Bildir
Haberler
TV
Aziz 11. Bölüm Tek Parça Full İzle: Aziz Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Aziz 11. Bölüm Tek Parça Full İzle: Aziz Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Show TV’nin sevilen dizilerinden Aziz, dün akşam 11. son bölümü ile ekranlardaydı. Aziz son bölümde, Aziz ve Galip'in karşı karşıya gelmelerinin yarattığı kaos, tüm ilişkilerin yeniden çıkmaza girmesine sebep oldu. Kaçıran ve yeniden izlemek isteyenler, Aziz son bölüm tek parça linkini araştırıyordu. Show TV’de Aziz 11. bölümü yayınladı. Peki, Aziz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte tüm detaylar…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Proje tasarımını Necati Şahin'in gerçekleştirdiği Aziz dizisinde heyecan durulmuyor. Show TV'nin sevilen dizisi Aziz dün akşam 11. yeni bölümüyle izleyiciyle buluştu. Show TV'de her hafta Cuma akşamları izleyici karşısına çıkan Aziz dizisi yetenekli oyuncu kadrosu kadar ilgi çekici konusuyla da gündemden düşmüyor.

Aziz 11. Son Bölüm Yaşananlar

Aziz 11. Son Bölüm Yaşananlar

Aziz ve Galip'in karşı karşıya gelmelerinin yarattığı kaos, tüm ilişkilerin yeniden çıkmaza girmesine sebep olur. Dilruba'ya güvenmek isteyen Adem tekrar hayal kırıklığı yaşarken, Efnan ise nişan gecesinde terk edilmenin hezeyanı içindedir. Babasının şüpheli ölümündeki gizemin peşinde olan Aziz, hiç ummadığı birini karşısında bulur ve yeni bir yolculuk başlar. Karanlık sırlar açığa çıkarken, Efnan ve Aziz'in ilişkilerinde yeni bir kapı aralanır.

Aziz 11. Bölüm Tek Parça Full İzle

Aziz 12. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Aziz 12. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Show TV, Aziz yeni bölüm fragmanını henüz yayınlamadı. Aziz 12. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın