Aynı Evi ve Yatağı Paylaştığı Her İki Sevgilisinden de Çocuk Sahibi Olan İngiliz Adam!

-

İngiliz vatandaşı Adam Lyons'un sıradışı bir aşk üçgeni içinde yaşadığını söyleyebiliriz. 36 yaşındaki adam Jane ve Brooke adındaki 2 sevgilisi ile birlikte ABD'de yaşıyor. Hayır sadece cinsellik için birlikte değiller, Adam, Jane ve Brooke Dailymail'den derlediğimize göre giderek büyüyen bir aile...

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

Bir aile bebek beklediğini duyurduğuna fotoğrafın bu kadar kalabalık olmasına alışkın değiliz.

Fakat Adam Lynos ve aynı evi paylaştığı iki kız arkadaşı için bu durum çok farklı bir şekilde ilerliyor. 

2 yıl önce aslen Londralı olan Adam Lynos,  Brooke Shedd ve Jane Shalakhova ile birlikte yaşadığı ilişki yüzünden 'Dünyanın En Şanlı Erkeği' ünvanına layık görülmüştü. 

Bu fotoğrafta gördüğünüz Brooke ve Adam'ın oğlu dante.

Şimdi Adam'ın diğer kız arkadaşı 27 yaşındaki Jane de hamile, yani geniş aileye bir üye daha eklenecek.

Adam şöyle anlatıyor, "Hepimizin ebeveyn olup birlikte çocuk büyütecek olması o kadar tatlı ki. Çocuklar bana baba, Jane ve Brooke'a da anne diyor . Bizim için üç ikiden çok daha iyi."

Adam'ın kendine ait bir danışmanlık firması var ve ilişkinin içinde 3 kişi olması ona göre günlük hayatlarını çok daha kolay planlamak anlamına geliyor.

"Birçok arkadaşımız normal 2 kişilik ilişkilerin içinde, ama çocuklar, iş ve diğer sorumluluklarla onların hayatlarının ne kadar zor olduğunu görüyorum..

...iki kişi için zor. Ama 3 ebeveynle, her zaman çocuklara bakabilecek bir kişi oluyor. Hiçbirimiz birbirimize kızmıyoruz çünkü herkesin ihtiyacı olduğu kadar vakti var."

İlk bir araya geldiklerinde yakın çevreden büyük eleştiriler alan bu üçlüye sonradan herkes alışmış.

Brooke ve Adam'ın oğlu Dante ve Brooke'un önceki ilişkisinden oğlu 7 yaşındaki Oliver hep birlikte yaşıyor.

Adam'ın anlattığına göre bu 3 kişilik ilişki 5 yıldır sağlıklı bir şekilde ilerliyor ve çocuklar ailenin 'sıradışı' bir yanı olduğunun farkında bile değil.

Temmuz ayında bebeği dünyaya getirecek olan Jane ise, 3 kişilik bir ailesi olana kadar bebek sahibi olmayı düşünmemiş bile.

Jane, Adam ile birlikte danışmanlık şirketinde çalışıyor.

Brooke da Jane'in karnındaki bebekle konuşmaktan çok keyif aldığını, aileye yeni katılacak çocukları için çok heyecanlandığını söylüyor.

"Bizim ailemizin en seksi taraflarından biri, iyi birer ebeveyn olmamız. Adam ve Jane'i çocuklarla birlikte görmek ve onların da sorumlulukları paylaştığını bilmek  inanılmaz," diye anlatıyor Brooke.

Üçlü bu yıl sembolik bir törenle evlenmeyi de planlıyor. Çünkü daha fazla çocuk sahibi olmayı istiyorlar.

Adam, Brooke ve Jane'in büyük bir arazide 2 adet evi var. Birini ofis olarak kullanıyor diğerinde ise yaşıyorlar.

Her ikisi de biseksüel olan kadınlar, ailece aynı evde yaşamanın keyifli olduğunu söylüyor. Ayrıca işyerinin de eve yakın olması sayesinde Adam ve Jane öğle yemeklerini evde yiyebiliyorlar. 

Jane şöyle anlatıyor, "Eve gelip Brooke, Dante ve Oliver'dan birer öpücük almak gibisi yok! Zaten benim hamileliğim için de hep birlikte karar verdik."

Cinsel hayatlarına nadiren dördünücü birini de davet ettiklerini anlatan mutlu sevgililer artık aile hayatının yorgunluğuna yenik düşüyormuş.

Brooke çocuklara evde eğitim veriyor çünkü Adam ve Brooke çocukların okul müfredatından daha ileri bir eğitim almasını arzu etmiş.

Brooke şunları da sözlerine ekliyor, "Jane ve Adam bir kız çocuğu istiyor, yani onların bir bebek daha yapması konusunda anlaştık."

Sembolik düğünden önce Adam her iki kız arkadaşını ve çocukları İngiltere'ye götürüp kendi ailesiyele de tanıştıracak.

Jane ve Brooke.

Jane ve Brooke.
Jane ve Brooke.

Her üçü de birbiriyle olmaktan çok mutlu görünen bir grup insan.

Kendilerine bol şan dileyelim!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deniz-sahin14

wtf bu ne ya

s.h.jade

Şimdi bu mevzu Türkiye'de yaşanmış olsaydı; Türkler barbar, cahil ve pislik olurlardı! Şuanda karşımızda bulunan tablo anormal bir tablo. Fakat hala çocuklarının sağlıklı olduğunu düşünüyorlar. Ben Şanlıurfa'da yaşıyorum. Merkezde nadir ama ilçelerde 2- 3 eşi olan çok insan var. Gayet de sorunsuz ve mutlulular. Çocuklar da bu durumu normal karşılıyor; büyüklü, küçüklü... Şimdi yukarıda okuduğumuz tablo ne kadar normalse Güneydoğu'da yaşanan durumlar da bir o kadar normal. (Küçük yaşta zorla evlendirilmiş çocuklardan bahsetmiyorum. Konu farklılaşmasın! Bunu yapanlar insan müsvettesi.) Dolayısıyla çift eşlilik, cinsel yetersizlik vb. bu durumlar tamamen psikolojik rahatsızlıklardan kaynaklanıyor. Adam hala ara sıra cinsel arzularını tatmin etmek amacıyla 4. kişiyi aralarına aldığından bahsediyor! Bunun neresi normal! Bu olsa olsa, sapkınlık, sapıklıktır!

Gizli Kullanıcı

Ne güzel

breezy

kendilerine bol şan diliyorum

breezy

sorsan "türkler'de çok eşlilik yasal bu yüzden türkleri sevmiyorum" der bu iğrenç avrupalılar bi de çocuklarının eğitimini düşünüyolar. babasının 2 eşi varken çocuk evde ne kadar düzgün bir eğitim alabilir ki

Görüş Bildir