Ay Resmen Aşk Bu! Doktorlar Dizisinden Öğrendiğimiz Tekniklerle Hayat Kurtardığımız Mucize Doktor 18. Bölümde Neler Yaşandı?

-
Abone ol

Keyifli bir bölüm oldu, ne dersiniz?

Geçen haftayı kısaca hatırlamak isteyenleri şöyle alalım:

Neymiş Bu Ara Verme ve Uzaklaşma İşleri! Kafaların Bir Hayli Karıştığı Mucize Doktor 17. Bölümde Neler Yaşandı? - onedio.com
Neymiş Bu Ara Verme ve Uzaklaşma İşleri! Kafaların Bir Hayli Karıştığı Mucize Doktor 17. Bölümde Neler Yaşandı? - onedio.com

Nazlı'nın ponçik duygularıyla bölüme başlatmak açıkçası bizi biraz yükseltti.

Ama tabii Ali bu. En olmaması gereken yerdeydi ve Kıvılcım'ın, Ali'nin Nazlı'ya yük olduğuna dair söylediği sözleri duydu.

Ali'nin bu "yük oluyorum" tribi bütün bölüm sürdü arkadaşlar. Gelelim vakaya... Geçen haftadan ayrılan yapışık ikizler, tekrar birleştirilmek ve tekrar ayrılmak durumunda kaldılar ne yazık ki.

Birinin kalbi, diğerinin beyni bir diğeri olmadan doğru çalışamıyordu çünkü. Dolayısıyla ikizlerden en az birini kaybetme durumu vardı.

Bu arada Ali, Adil Hoca'ya kadar gitti bu yük olma mevzusundan. O da çok üzüldüğünden, abisinin arkadaşı ve öğretmeninden yardım istedi.

Bu sahne hepimiz için yıkım oldu...

Tüm bunlar olurken, bir yandan da Ferman Hoca asistanlara kızıp son 1 yıldaki bütün vakaları ezberlemelerini istedi. Tabii bu, Ali'nin yalnızca 3 saatini aldı.

Geçelim bunları artık: Nazlı, Ali'nin, kalbindeki boşluğu doldurduğunu söyledi! Ali de tammmm söylüyordu ki, Ferman Hoca bir anda geliverdi.

Bölüm de ne yazık ki burada bitti. Yine de bu bölüm de izleyiciden tam not almayı başardı!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
depresifon

Dadlu mucüzö dohturumuza kimse yorum yapmamış..halbukine çok dadlu.sırf onun için izliyorum..ama bu son bölüm çok sıkıcıydı.bi yapışık ikizler mevzusudur gitti.bi birleştiriyorlar bi ayırıyorlar.mundar ettiler kızları..içime fenalık çöktü.bide sürekli aynı sahneler aynı olaylar tekrar eder oldu.sıçtığımı senaristi..şu yetenek abidesi taner ölmezi öldürüyosunnn..bi topla kendini mk.biri ameliyata giriyo,tam ölecek yine hayata dönüyo falan.sıktı artık.daha yaratıcı sahneler istiyoruz.

Görüş Bildir