Görüş Bildir

Avrupa'yı Titreten Türk League of Legends Takımı Bahçeşehir Üniversitesi!

Haberler
> Avrupa'yı Titreten Türk League of Legends Takımı Bahçeşehir Üniversitesi!

Ülkemizde düzenlenen University Esports Turkey turnuvasını kazanarak University Esports Masters turnuvasına katılmaya hak kazanan temsilcimiz Bahçeşehir Üniversitesi grup aşamasında rakiplerine kök söktürerek grubunu lider tamamlamayı başardı.

İşte karşınızda rüya takım!

Takım grup aşamaları öncesinde böyle konuşmuştu

1. Gün karşılaşmaları

1. Gün karşılaşmaları

İlk gün karşılaşmalarında temsilcimiz Bahçeşehir Esports Red Dragons takımı sırasıyla İspanya, Hollanda, Fransa ve Polonya temsilcilerini yenmeyi başararak 4'te 4 yapmayı başardı.

2. Gün karşılaşmaları

2. Gün karşılaşmaları

İkinci gün karşılaşmalarında temsilcimiz Bahçeşehir Esports Red Dragons takımı ilk maçta İspanya'yı yenmeyi başararak gruptan çıkmayı garantiledi. İkinci maçta Hollanda karşısında aldığımız mağlubiyet grup liderliği yarışında ufak bir yara almamıza neden olsa da, temsilcimiz son iki maçında Fransa ve Polonya'yı yenmeyi başararak grubunu 7 galibiyet 1 mağlubiyet ile lider bitirmeyi başardı.

Puan durumu

Puan durumu

Oynanan karşılaşmalar sonucunda temsilcimiz Bahçeşehir Esports Red Dragons ekibi grubu 21 puan ile lider tamamlarken, Hollanda ekibi Team Twente ise ikinci tamamlayarak gruptan çıkmayı başardı.

Bahçeşehir Üniversitesi ekibi Bahçeşehir Esports Red Dragons gruptan çıkmayı başararak Intel University Esports Turkey turnuvasından gelecek takıma University Esports Masters Last Chance Qualifer turnuvası için ikinci slotu almayı da başardı.

İlginizi Çekebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?