Görüş Bildir
Haberler
AVAX Coin Nedir? AVAX Coin Yükseldi Mi, Kaç TL?

AVAX Coin Nedir? AVAX Coin Yükseldi Mi, Kaç TL?

Kripto para piyasası son günlerin en popüler konularından biri. Bitcoin önderliğinde kripto para piyasasına ilgi yoğunlaşmış durumda. Özellikle alt coinlerde günlük olarak yaşanan yükselişler de dikkat çekiyor. Bu kapsamda AVAX Coin internette en çok aratılan konulardan biri oldu. İlk olarak 2020 Eylül ayında piyasaya çıkan AVAX Coin, bugünkü yükselişiyle 31.19 dolardan  işlem görüyor. Peki, AVAX coin nedir? AVAX coin kaç TL? İşte tüm sosyal medyanın en çok konuşulan konularından olan AVAX coin ile ilgili tüm bilgiler…

İçeriğin Devamı Aşağıda

AVOX Coin Nedir?

AVOX Coin Nedir?

Arkasında bir Türk’ün parmağı olan bu teknoloji, Cornell Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Profesörü Emin Gün Sirer tarafından kuruldu. Palkadot’a benzer şekilde çalışan ve herhangi bir merkezi olmayan uygulama ağı olarak tanımlanan Avalanche, geliştiricilerin diğer blok zincirleriyle ortaklaşa bir biçimde blok zinciri dağıtmasına olanak tanıyor. 

AVAX (Avalanche), ilk olarak Ava Labs tarafından 2018 yılında piyasaya sürüldü. Standart olarak bir saniye altında işlem sonuçlandırma gücüne sahip ilk akıllı sözleşmeler ağı olan AVAX (Avalanche), akıllı sözleşmeleri ve diğer yeni nesil blokzinciri teknolojilerini kullanarak merkeziyetsiz bir şekilde finsanal işlem yapmak isteyenlerin yegâne tercihi olmayı hedefliyor.

AVAX Coin Kaç TL?

AVAX Coin Kaç TL?

AVAX Coin bugün yaklaşık olarak yüzde 10 değerlendi ve 31.19 dolardan (235 TL) işlem görmeye devam ediyor.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın