Aşka Olan İnancımız Giderek Azalıyor! Kubilay Aka, Miray Daner'le Ayrıldıklarını Samimi Bir Paylaşımla Duyurdu

5.9bPAYLAŞIM

Kubilay Aka o kadar güzel veda etmiş ki Miray Daner'e...

Vatanım Sensin dizisinin setinde tanıştıktan sonra haklarında aşk dedikoduları çıkan Miray Daner ile Kubilay Aka uzun süre sessizliklerini korumuştu, hatırlarsınız...

Dizi bittikten sonra bu fotoğrafla aşklarını ilan eden ve ilişkilerini gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden çift herkese bir "Oh be, nihayet!" dedirtmişti!

Şurada anlatmıştık: 👇

Dizi Bitti Aşk İlan Edildi! Kubilay Aka ile Miray Daner Birlikteliği Nihayet Paylaştıkları Fotoğrafla Ortaya Çıktı! - onedio.com
Dizi Bitti Aşk İlan Edildi! Kubilay Aka ile Miray Daner Birlikteliği Nihayet Paylaştıkları Fotoğrafla Ortaya Çıktı! - onedio.com

İlişkilerine doludizgin devam eden Miray Daner ile Kubilay Aka Instagram hesaplarından sık sık birbirlerine aşklarını ilan ediyorlardı, biz de hayran hayran izliyorduk.

Hatta Kubilay Aka'nın Miray Daner'e yazdıkları hepimizin kalbini eritiyordu.

Ancak maalesef nazarımız değdi. 🙁 Kubilay Aka Instagram hesabından yaptığı samimi bir paylaşımla Miray Daner ile ayrıldıklarını duyurdu.

"Hoşça kal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım."

Sevgilisine 'Miroşum' diye seslenen Kubilay Aka Instagram paylaşımında yaşadıklarını şöyle anlattı ve veda etti:

Söyleyecek çok fazla şey var, susacak da… Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. Bundan sonrası için dostluğumuz baki kalacak, sevgimse ebedi. İki buçuk seneye yakın olan ilişkimizde her şeye karşı dimdik durduk, ilişkimizin sonuna kadar da o güzel gözlerden başka bir göze bakmadım, bu yüzden ihanet söz konusu bile olamaz. Hoşça kal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım. 

Ne diyelim, aşka olan inancımız giderek azalıyor! 💔

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zenithon

Aşka olan inancım , iş çamaşır değiştirir gibi partner değiştiren bir oligarşinin temaslarıyla sarsılacak değil. Herkes birbirinin sevgilisiyle, karısı / kocasıyla yatmış adeta . Kız alıp vermek içeriden..

makbule-makbul

Birde bu cıktı ya. Madem o kadar seviyorsan niye ayrıldın?Herkes boş yapıyo

spiritorbs

Sen daha iyilerine layıksın gibi bi şey olmuş . Aşık olan adam böyle ayrılmaz . Bi kere erkek aşıksa hiç ayrılmaz .

murat-hizli

herşey okadar sahteki yazdığı ayrılık şeylerin hepsi yalan tabi miroş bu yalanı yerse ki zannederim yemez....

Gizli Kullanıcı

Ben diyorum, maşallah dedikleri 3 gün yaşıyor...

Görüş Bildir