Dizi Bitti Aşk İlan Edildi! Kubilay Aka ile Miray Daner Birlikteliği Nihayet Paylaştıkları Fotoğrafla Ortaya Çıktı!

3bPAYLAŞIM

Uzun zamandır bu anı bekliyorduk, onlar nihayet ilk adımı atmayı başardılar! Kubilay Aka ile Miray Daner çifti, birlikteliklerini resmi bir şekilde ilan etti!

Gelin ayrıntılara hep birlikte bakalım...

Biri Vatanım Sensin'in güzeller güzeli Hilal'i,

Cevdet kızı Hilal'i!

Diğeri Çukur'un yakışıklı Celasun'u...

Onları ilk olarak Vatanım Sensin dizisinde birlikte gördük!

2017'nin ilk ayından itibaren, aşk yaşadıklarına dair iddialar ortaya atılmaya başladı... Ama bir şekilde bunu gizlemeyi tercih ettiler!

Hatta ve hatta Kubilay Aka'nın bu yüzden Vatanım Sensin dizisinden kadro dışı bırakıldığına dair de söylentiler dolaşmaya başlamıştı!

Geçtiğimiz yılın ağustos ayında yani Vatanım Sensin'in 2. sezon çekimleri sırasında bu ikilinin sette yakınlaşmasının krize neden olduğu ve yapımcı Nermin Eroğlu'nun tepkisi üzerine ilişkinin sonlandığı iddiası kulaktan kulağa yayılmıştı.

Bir diğer iddia ise Miray Daner'in annesi...

Kubilay Aka'nın kız arkadaşının evine sürekli gidip gelmesi, Miray Daner'in annesini rahatsız etmiş, bu da yapımcının kulağına gitmişti... 

Sonucunda Kubilay Aka, Çukur dizisine dahil oldu...

Elbette bunlar bir söylentiden fazlası değildi! Dizi yolları ayrılsa da gerçek hayatta yollarını ayırmadı bu ikili!

Geçtiğimiz aylarda birlikte yakalandılar bir mekandan çıkarken.

Ama 1.5 yıl önce nasıl konuşmadılarsa, yine sessiz kalmayı tercih ettiler!

Ta ki dün akşama kadar!

Önce Kubilay Aka, ardından da Miray Daner bu fotoğrafı Instagram'dan paylaşarak aşklarını ilan etti!

İçimizden "Oh be, nihayet" dedik! 😍

Bu fotoğrafın ardından Twitter'da TT olan Kubilay Aka ve Miray Daner çifti için sevinenler,

Üzülenler,

HiLeon güzellemesi yapanlar,

Ve bununla dalga geçenler vardı. 😂

Herkesin kafası birazcık karışık anlayacağınız...

😂

Ama ne yalan söyleyelim, biz onları böyle çok sevdik ve çok yakıştırdık!

Umarız mutlulukları daim olur. 🙏

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hestia

Töre bunları da ayırır

ordekkac

Umarım mutlu olurlar.

dnz-krg

hayatı boyunca güzel ve çirkin görmemiş editörün haberi. 500 kilo bir kız sadece mavi gözlü diye güzel diye yazılıyor türkiye'de abdurrahman çelebi çünkü. ötekisi zaten ister brad pitt olsun varoşum ben diye bağırıyor. bir büyüğü vardı burak özçivit onunla beraber pazar günleri piknikte mangal yapan zonta formunda iki canlı. bu et yapar, öteki yer beraber 5 kg eti gömer bunlar. keşke hiç ayrılmasalar başkalarını da korumuş olurlar hiç olmazsa: )))))))

jane-rutherford

kilosuyla dalga geçerek seviyeni belli ettin teşekkürler

dnz-krg

çok yüksek seviyeli arkadaşım bu insanlar ünlü bu demek oluyor ki herşeyleriyle kamuya açıklar. yani ben de ünlü olsam benim de kilomu eleştirebilirler. kaldı ki bu kızın işi görsel. daha da önemlisi ben çok güzelim triplerindeysen güzelliğin bir kriteri vardır 300 kilo olmak bunlardan birisi değil. eşdeğer olarak 30 kilo olmak da değil. eğer görsel bir iş yapıyorsan, oyunculuğunu geliştirdiğin kadar fiziğine de dikkat edeceksin. ha bunları bilmiyorsan metot oyunculuğu konusunda çalış biraz hazır seviyen yüksek daha da yükselirsin.

ozgun-beste-bakir

sen oyunculukla victorya secret mankenliğini karıştırmışşın...

dnz-krg

diğer arkadaşına da söyledim. biraz oyunculuğun tekniği ile ilgili okursanız bir oyuncunun önce bedenine iyi bakması gerektiğini zaten bilirsiniz. böyle boş boş yorum yapmazsınız. bir oyuncu manken olmak zorunda değildir, ama fit olmak durumundadır. gerçekten oyunculuğu ciddi anlamda düşünen birisi kilosuna da dikkat eder, sağlığına da, yemesine içmesine de, bakımına da. oyunculuk hem bedenin hem de ruhun eğitilmesi ile olan bir meslek. bilmeyip yorum yapınca sizin gibi ibişler işte bu beş yüz kiloluklar da ne fiziklerini ne kimyalarını geliştirip kamera önüne atlıyorlar. siz olduktan sonra neden olmasın?

entelim-ben-aynen-coolum

https://onedio.com/haber/kilolari-yuzunden-asagilanan-dunya-starlarinin-sekilci-insanlara-verdigi-efsane-ayarlar-709278

dnz-krg

çok zekisin de şişmansan şişmansındır. bu böyle spekülatif bir şey değil çok somut bir şey. fazla kilo ve az kilo sağlıksız bir şey hepsinden evvel. egzersiz, düzgün beslenme, düzgün hayat ve düzgün uyku oyuncunun bedeni için gereklidir. ruhsal eğitimi de var ayrıca oyunculuğun ama örnekteki arkadaşlar için yapacak bir şey yok. bahsettiğin insanların bu kaideleri yerine getirememiş olması onların yaptıklarının doğru olduğu anlamına gelmiyor. ben temel bir prensipten bahsediyorum. bütün ciddi oyunculuk ekolleri bu söylediklerimi söyler. pratikte ne kadar uygularsan o kadar işine yarar. bugün nevra serezli tiyatro sahnesinde saatlerce dans ediyorsa örneğin işte bu bahsettiğim kaidenin örneğidir. başka bir sürü oyuncu var dünyada var bir kere. senin verdiğin örnekteki üç beş kişi prensibi değiştirmez.

beyzaledger

eğer bahsettiğimiz roller başka roller olsa mesela ne bileyim kız güzel çocuk yakışıklı hadi bunlar dizide çift olsun bizde reyting kasalım tarzı değilse kilo belki o kadar önemli olmayabilir ama bu arkadaşımızın oynadığı ve oynayacağı rol kriterleri belli özellikle türkiyede zaten geniş bir rol yelpazesi yokken burada kilosuna takılma manken mi bu kız demek saçma ama kitleler tarafından beğeni alan yanıtlardan olur

jane-rutherford

birisine '500 kilo bir kız' diye tabir etmek bir eleştiri stili değil, önce bunu öğren sonra benim seviyemi tartışırız

dnz-krg

tamam işte o yaşta o kiloyu ancak bu şekilde ifade edebiliyorum. hala inatla eleştirimi anlamamakta ısrar ediyorsan seviyeni hiç tartışmayalım zekadan başlayalım.

dnz-krg

bakın işleri sadece türkiye'de ve dünyada diye değerlendireceksek o zaman herkes oyuncu olabilir. türkiye'den bahsetmiyorum ben oyunculuğun genelgeçer kurallarından bahsediyorum. ısrarla kilosuna dikkat etmeyen daha yaşı 20'ye bile varmadan elinde sigara paketi, spor salonunun kapısında geçmemiş bir oyuncu namzetini savunuyorsunuz. bu kızı kimler yönlendiriyorsa nasılsa yeteneği yok bence başka şeye yönlendirsinler diyorum. dünyada trilyon tane meslek var. hiç kimse oyuncu olmadım diye ölmedi bugüne kadar. yeteneği olanlar, bu işe emek verecek olanlar oyunculuk yapsın diyorum. neyi tartıştığınızı, neden kötü bir örneği savunmakta ısrar ettiğinizi anlamıyorum.

dnz-krg

öteki çocuğu hiç yorumlamıyorum dikkat ederseniz onun gelip geleceği maksimum yer budur. bir büyük boyu olan burak özçivit ancak arapların modernite özlem sebebiyle reyting alan dizilerde başrol oynar, oralardan aldığı reklam gelirleriyle et restoranı açar. bu ufağın onun kadar bile karizması yokken neyi tartışıyoruz? gerçekten güldürüyorsunuz insanı

svss2606

bu dünyada ki en gerizekalı insanlar çiftlerin fanı olan ergenler.oksijenimizi tüketmeyin boşuna lütfen

lazkizi53

14 şubata boranla foto atan kız şimdi seviye atlamış, biz 2 buçuk senedir kedi besleyelim

Görüş Bildir