Görüş Bildir
Haberler
Aşk Şarkısı Konusu Nedir? Aşk Şarkısı Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

Aşk Şarkısı Konusu Nedir? Aşk Şarkısı Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

Müge Kakşi
24.07.2021 - 17:54

2019 yılında gösterime giren Aşk Şarkısı filmi yönetmen koltuğunda Semra Dündar otururken filmin senaryosu ise yine Semra Dündar'ın kaleminden çıkmıştır. Bu akşam FOX Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak filmin konusu ve oyuncuları ise oldukça merak ediliyor. Peki Aşk Şarkısı filmi konusu nedir? Aşk Şarkısı oyuncuları kimlerdir? Detayları haberimizde sizler için derledik...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Aşk Şarkısı Konusu

Kaan, 27-28 yaşlarında besteci, müzisyen bir gençtir. Ünlü pop yıldızı Ahsen’in erkek arkadaşıdır. Fakat zaman içinde Ahsen şöhret kazandıkça bu ilişkiden ve Kaan’dan sıkılmış, onu aldatmaya başlamıştır. Bundan Kaan’ın haberi yoktur. Ta ki bir stüdyo kaydı esnasında Ahsen’i futbolcu sevgilisiyle telefonda konuşurken yakalayana dek…

Ertesi gün Ahsen ile Kaan, Kaan’ın yalvarmalarına rağmen Ahsen’in kararlılığı ile ayrılırlar. Ahsen apar topar Kaan’la vedalaşıp gider; çünkü hiç vakit kaybetmeden yeni sevgilisiyle tatil için yola çıkacaktır.

Kaan arkadaşı Hakan’dan Ahsen ve sevgilisinin hangi otele gittiklerini öğrenmesini ister. Ve böylelikle adresi alan Kaan, eski sevgilisi Ahsen’in peşinden kaldıkları otele gider. Amacı onu geri kazanmaktır. Bu konuda ona yardım edecek kişi ise otelde kat görevlisi olarak çalışan Rüya’dır. Rüya’nın en büyük hayali ise yarım bıraktığı üniversiteye geri dönüp psikoloji okumaktır.

Aşk acısıyla Ahsen’i geri kazanmak için her tür şekle giren şaklabanlık yapan Kaan, türlü komik ve gülünç durumlara kendini sokar. Rüya birkaç kez buna şahit olur ve bir gün dayanamayıp, ona, yaptıklarının yanlış olduğunu ve bir kızın kalbinin böyle fethedilmeyeceğini söyler. Kaan bunun yolunun ne olduğunu sorunca da Rüya Kaan’ın akıl hocalığına başlar ve ona her gün tüyolar verir.

Sonunda Rüya ve Kaan sıkı bir ikili olurlar ve Kaan’ı değiştirip sünepe ezik halinden kurtarıp, karizma, seksi, çekici bir erkek yapma yoluna girerler. Rüya’nın verdiği taktiklerle değişmeye çalışan Kaan yine çok komik durumlara düşecektir.

Aşk Şarkısı Oyuncuları

Aşk Şarkısı Oyuncuları
  • Sadi Celil Cengiz...Kaan

  • Hande Kaptan...Ahsen

  • Pelin Orhuner...Rüya

  • Kadir Polatçı...Tufan

  • Mustafa Sen...Hakan

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın