Arkadaş Kurbanı: Katıldığı Partinin Sabahında Yüzünde Gözlük Dövmesiyle Uyanan Adam

-

Katıldığı bekarlığa veda partisinde başına gelenler hiç de hoş değildi. Arkadaş kurbanı olan adamın hikayesini sizler için Daily Mail'den derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

Güney Galler'de yaşayan bu adamın başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. 😂

Katıldığı bekarlığa veda partisine dair hiçbir şey hatırlamaya adam, sabah uyanıp aynaya baktığında yüzüne gözlük resmi çizilmiş olduğunu gördü. İlk etapta kalemle çizildiğini düşünerek yıkamaya çalıştı. Fakat ne kadar yıkarsa yıkasın çıkmadığını görünce arkadaşlarının kendisine kalıcı dövme yaptığını anladı.

Üstelik gözlüklerin kenarına 'Rayban' yazmayı da ihmal etmemişler. Arkadaş kurbanı şanssız adam adının belirtilmemesi şartıyla röportaj verdi.

'Dövmenin yapıldığını hiçbir şekilde hatırlamıyorum çünkü kutlama yapıyorduk ve sarhoştum. O gecenin sabahında uyandığımda, birilerinin yüzüme bir şeyler çizdiğini düşündüm. Eve girer girmez insanların bakışlarıyla karşılaştım. İlk etapta çok sıkıntı yaratmadım. Ama ertesi sabah ailemin ve arkadaşlarımın ne düşündüğünü düşünmeye başladım. Benimle dışarı çıktıklarında utanmalarını istemiyordum. Dolayısıyla gidip dövmeyi sildirmeye karar verdim.'

Kliniğe giderek dövmeyi sildirmeye başladı. İşlemlerden sonra yüzünde kalıcı olmayan turkuaz renkte kalıntılar vardı.

Ama bunların da geçmesi bekleniyor.

Kliniğin sahibi Donnalee Alford şimdiye kadar gördüğün en kötü dövme denemelerinden biri olduğunu söyledi. 😅

'Donnalee ile ilk buluştuğumuzda dövmenin silinmesi konusunda emin olmadığımı söyledim. Arkadaşlarımın dövme silinme işlemiyle ilgili anlattığı bazı hikayeler duymuştum. Bazı insanların bu işlem sonrasında yaraları oluştuğunu söylüyorlardı. Eğer herhangi bir şekilde yara oluşma durumu varsa, yaptırmak istemiyordum.'

Dövmenin çıplak gözle görülemez hale gelmesi için altı tedavi gördü.

'Tek söyleyebileceğim bütün bu sürecin harika olduğu. Hiçbir yara oluşmadı ve beni aylardır görmeyen arkadaşlarım bir şeylerin farklı olduğunu anladılar. Artık dövmenin olmadığını fark ettiklerinde, işlemlerin nasıl bu kadar başarılı olduğuna inanmakta güçlük çektiler.'

Ne diyelim, böyle arkadaş düşman başına! 😈😈

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
speedkills

o değilde bu yaşta ne bekarlığa veda partisi aq parti kurtarır mı olm bu işi sana festival lazım

horusunsozu

Tayland'a firma tarafından geziye götürülen Tükkan sahibi amca : " Akşam kızla bir şeyler içip odaya geçtik. Sabah uyandım ki g*tüm acıyor"... Her saçı uzun kadın değildir, her arkadaş görünen de arkadaş değildir. Sen yine dövme ile kurtarmışsın. G*tten de olabilirdin :)

can_can

vat kaynd of madırfakırsınız lan siz

wednesday-addams

the hangover 2 😁

gokhan96

Yalnız dövmeyi çok iyi silmişler haaa... Ben silme işleminden sonra o bölgenin yara izi gibi kalıntı kaldığını sanıyordum. Geçen sene de bir grup içki içip sarhoş arkadaşlarına tecavüz etmişlerdi ve ona buna anlatırız diye tehdit edip ondan sonra da tecavüz etmeye devam etmişler, komşuları adamın evine arkadaşlarının sürekli gelmesinden rahatsız olup polisle irtibata geçince olay ortaya çıkmış yoksa adama daha ne kadar tecavüz edeceklerdi Allah bilir.

Görüş Bildir