Arıza 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı... Ali Rıza Savaşı Başlatıyor!

0PAYLAŞIM

Show Tv'de yayınlanan Arıza dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan 16. bölüm fragmanında; Haşmet ailesinin katilini öğrenirken, bu acı yeni bir savaşın fitilini ateşler; artık hedefte Fuat Ersoylu vardır. Halide babasının gözlerindeki öfkeden artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını anlıyor. Ali Rıza, Ersoylular'a savaş açıyor. Peki yeni bölümde seyirciyi ne gibi sürprizler bekliyor. İşte Arıza 16. yeni bölüm fragmanı...

Arıza 16. Bölüm 1. Fragman | Haşmet Gürkan gerçeği öğreniyor

Arıza 15. Bölümde Neler Oldu?

Ali Rıza apar topar Halide’yi hastaneye yetiştirir. Haberi alan Haşmet, kızına bir şey olursa kimseyi sağ koymayacağını söyler. Burak ise Ali Rıza’dan önce Numan’a ulaşmak ister ama başarılı olamaz çünkü Ali Rıza, Numan’ı yakalamış ve öldürmüştür.

Oğlundan bir türlü haber alamayan Fuat ise konsorsiyumu toplar, Haşmet’le Ali Rıza’nın oğlunu öldürmüş olabileceğini söyler. Ali Rıza ise toplantıya gelir ve Burak’ı Fuat’ın önüne atar çünkü Burak yaptığı her şeyi itiraf etmiştir. Bunun üzerine konsorsiyum Burak’ı idama mahkûm eder. Fuat oğlunu bu ölümden kurtarmak için bir plan yapar fakat plana sürpriz bir şekilde Ali Rıza dâhil olur.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir