Aras Kargo Çalışma Saatleri Nedir ve Kurye Çağırma Nasıl Yapılır?

-

Aras Kargo Türkiye'nin en büyük 5 kargo şirketi arasında yer alıyor ve her gün milyonlarca kargo alıyor, teslim ediyor. 

Bu yazımda sizlere Aras Kargo çalışma saatleri(mesai saatleri) nedir, adrese kurye çağırma ve evden kargo gönderimi nasıl yapılır onu aktaracağım.

Aras Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri Nelerdir? Kaçta Açılıyor?

Aras Kargo diğer kargo şirketlerinde olduğu gibi erken açılıyor ve 08:30'da şubelerini açıyor.

Aras Kargo Kaçta Kapanıyor?

Şubeler 18:30'a kadar açık ve 18:30'ta kapanıyor. Öğle arası da kargo teslimi yapabiliyorsunuz. Yoğunluğa göre şubelerin kargo alımı yapması gün içerisinde dondurulabiliyor. Bu nedenle şubeyi aramak en doğrusu olacaktır.

Aras Kargo Haftanın Hangi Günleri Açık? Hafta Sonu Açık mı?

Aras Kargo hafta için her gün 08:30 ve 18:30 saatleri arasında açık. Hafta sonu ise 08:30 ile 13:00 arasında açık ve hizmet veriyor. Pazar günleri resmi tatil olduğu için şubeler kapalı.

Aras Kargo Kurye Çağırma Nasıl Yapılır? Adresten veya Evden Kargo Nasıl Gönderilir?

Aras Kargo Kurye Çağırma Hizmetini internet üzerinden ve çağrı merkezi aracılığı ile yapabilirsiniz. Çağrı merkezi için 444 25 52 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

Aras Kargo'da 15:30'dan sonra yapılan kurye çağırma talepleri ertesi gün kayıtlara düşer ve ertesi gün adresinize gelirler. Cumartesi günü yani hafta sonu da 12:00'ye kadar evden veya adresten kargo alınmaktadır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
acil-kurye

Yurtiçi ve şehir içi acil kargo ve motorlu kurye hizmetleri için saatlerce ve hatta bir sonraki günü beklemeğin gönderiniz çok hızlı ve önemli ise hemen www.acilkurye.web.tr ile iletişime geçiniz kısa sürede tüm işlevinize sağlar

Görüş Bildir