Görüş Bildir

Aracıyla 8 Yaşındaki Yeğenini Ezen Zerrin Akça Psikiyatri Servisine Kaldırıldı...

Anasayfa > Gündem

İzmir'de kullandığı ciple 8 yaşındaki yeğenini ezerek ölümüne neden olduğu iddiasıyla gözaltına alınıp daha sonra serbest bırakılan çocuğun halası Zerrin Akça, Ege Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Psikiyatri Servisi'ne kaldırıldı.

İzmir'de kullandığı cipin kapısına eli sıkışan 8 yaşındaki yeğeninin ölümüne neden olduğu iddiasıyla gözaltına alınıp daha sonra serbest bırakılan Zerrin Akça'nın Ege Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Psikiyatri Servisi'nde tedavi gördüğü belirtildi.

Kaza, 1 Ağustos'ta Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi'ndeki bir alışveriş merkezinin de içinde bulunduğu rezidansın otoparkında meydana geldi.

Kaza, 1 Ağustos'ta Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi'ndeki bir alışveriş merkezinin de içinde bulunduğu rezidansın otoparkında meydana geldi.

İddiaya göre, Kutsal Hazar Eymen Kara halası Zerrin Akça'dan köpek almasını istedi. Rezidanstaki evine yeğeni ile para almaya giden Zerrin Akça'nın kullandığı cipten inmeye çalışan çocuk, bu sırada elini kapıya sıkıştırdı. Yeğenini fark etmeyen Zerrin Akça cipiyle hareket edince Eymen, aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Kaza sonrası gözaltına alınan Zerrin Akça ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
87
32
11
4
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Samoa Tiger

Allah düşmanımın başına vermesin. Kolay değil böyle bir şey yaşamak, atlatmak. Allah çocuğun ailesine sabır versin.

Dio Kapatılsın

Umudun Olsun programında izledim olayı, kadın zengin kardeşi olan çocuğun babası yoksul bi adam. Çocuğumu öldürdün, 30 milyon lira kan parası vereceksin dedi... Devamını Gör

Deniz

Aksine, babasının bir gazeteciye verdiği röportaj var. Adama olayı başta bambaşka anlatmış. Araba hareket halindeyken kapıyı açtı düştü ben anında durdum fal... Devamını Gör

moonandlight

çok acı . kızıma çook dikkat ederim bu haberden sonra birdaha birdaha dikkat edicem. ailesine büyük sabır dilerim