Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aptal Sarışın Efsanesine Pabucunu Ters Giydirecek Bir Erkek: 17 Maddede “Embesil Kaslı”

4.8bPAYLAŞIM

Kadınlara yapıştırılan yaftalardan belki de tarihi en eskiye dayananıdır “Aptal Sarışın” yakıştırması. Esasen sarışın, kızıl, esmer olmakla bir ilgisi yoktur bunun, maksat erkeğin kadını aşağılaması için yeni bir yol açmaktır.

Zira dikkat ederseniz, kadına aptal demek isteyen erkeklerin son sığınağıdır bu laf. Bu yakıştırmada zerre haklılık payı olmadığını görmek için yüksek IQ'ya gerek yok, birkaç örnekten yola çıkıp yakıştırılmış bir saçmalıktan başka bir şey değil.

Ama gelin ben size, aptal sarışına pabucunu ters giydirecek bir embesil tayfadan söz edeyim; 'embesil kaslı’dan. Erkek olmayı sadece penis boyuyla ölçen, delikanlılığı yağ/kas oranı olarak algılayan, adonis > zeka ön kabulüne saplanıp kalmış erkeklerden. Dünya nüfusuna 1000 kişi desek, bunların arasında 1 aptal sarışın vardır, ama embesil kaslılar hiç yoksa 8-10 kişidir.

Şimdi size "embesil kaslıyı" anlatacağım, böyle bir erkekle neden birlikte olmamalıyız, birlikteysek neden derhal kurtulmalıyız tane tane izah edeyim. Edeyim ki bunların nesli tükensin.

Bakın zekayı gösterebilen bir foto yok, ama %95 şu arkadaş embesil kaslı

Hakeza bu arkadaşın da embesilliği yüzüne vurmuş.

Al işte başka bir tanesi daha…

1. Embesil kaslılar sosyal medyanın her alanında yer tutmuştur, baklavalarını, adonislerini sergilemek için Youtube kanalı bile açarlar.

2. Bu kaslılardan aklı başında bir çift söz, iki satır yazı, vs. görmeniz mümkün değildir varsa yoksa gym, spor, bench press…

3. Embesil kaslılar erkek olmanın ön şartını kaslı olmak olarak görür, kaslıysan başka bir şeye ihtiyacın yoktur, çünkü kadın kas ister!

4. Maço tavırlar bu kaslılara default olarak yüklenmiş davranış bozukluğudur ve bunu delikanlılık olarak görme eğilimindedirler.

5. Kadınlara çirkin, şişko, obez, tipsiz, kezban, vb. sıfatlarla seslenen erkeklere bakın orada löp kas göreceksiniz… Sadece kas ve embesillik.

6. Dunning-Kruger etkisini bilirsiniz, kısaca cahil cesareti, hah işte bu etki, embesil kaslıları tanımlamak için bulunmuş bir etkidir, inceleyin hak vereceksiniz.

7. Embesil kaslının gurur duyduğu iki şey vardır, kasları ve sevişmesi, ama bana güvenin embesil kaslı ile sevişmek kung-fu eğitim kuklasıyla sevişmekten farksızdır.

Başlıkta bahsedilen kukla bu, adı nedir bilmiyorum ama gelin biz buna “embesil kaslı
kung-fu eğitim kütüğü” diyelim.

8. Embesil kaslının hayatta başarısı yoktur, tüm yatırımlarını başarı olarak gördükleri kaslarına yaparlar, bir spor salonunun önüne gidin ve canlı kaslıları görün.

9. Bir kadının kendilerini beğenmemesine akıl sır erdiremeyen embesil kaslılar çok çabuk saldırganlaşır ve çirkin yüzünü sergiler.

10. Her on embesil kaslıdan 9’unun geçmişinde mutlaka bir kadına şiddet hikayesi vardır, olmayanlar da fırsat bulamamıştır.

11. Yetişkin bir embesil kaslı 3-4 saat kesintisiz protein tozu, tavuk söğüş, ağırlık, gym, steroid, vs. konularında konuşabilir.

12. Romantik davranışlar, sözler, jestler bu arkadaşların yakınından dahi geçmez, çünkü kasları var daha ne?

13. Embesil kaslıların pek azının ailesiyle arası iyidir, genellikle protein tozu almak için babasını döven tiplerdir bunlar.

14. Spor sağlıklı yaşamın bir parçasıdır, ancak embesil kaslı için spor kız düşürmenin, ter kokmanın, beyni aldırmanın kestirme yoludur.

15. Uzun süreli bir ilişkisi olan veya ilişkisini evliliğe dönüştüren embesil kaslı sayısı yok denecek kadar azdır, çünkü böyle bir becerileri yoktur.

16. Evlilik hayatları ise cehennem gibidir, çünkü embesil kaslılar bencil, sorumsuz ve düşüncesiz tiplerdir.

17. Demem o ki bir embesil kaslı yetişkinlik hayatında 15 aptal sarışın gücündedir, aman kızlar uzak durun sonra üzülürsünüz.

Bonus – Bu içeriğe bok atan erkeklerin %99’unun “embesil kaslı” olması rezaleti!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mrtnwndrsn35

Kaslı erkekler konusunda bu kadar uzmanlaşıp cinsel hayatlarını bilmek için bu kadar uğraştınız mı gerçekten? Bu arada şunu söyleyeyim, beyinle kas arasındaki bağlantıyı basitçe anlatmak gerekirse (duyu)-ara-motor sinir hücrelerinden ve omurilikteki refleks yayının feedback yapışından ibaret. Yazık kaslı erkeklerle uğraşmaktan zerre kadar canlı bilimi öğrenmemişsin sonra da gelip burda toplumda anca gözünün görüp kulağının işittiği yanıltıcı korelasyonları bize kanıtlama peşindesin. Kendinize yediremiyorsunuz ama şu bir gerçek ki hem kasa hem de entellektüel kişiliğe sahip insanlar var. Ama size hak veriyorum, toplumun çoğunluğu gibi siz de(veya sevdikleriniz) hem kas hem akademik kariyer yapamadığı için pisliği her ikisini de yapanlara atmaktasınız. Bonus- kedi uzanamadığı ete pis dermiş....

mrtnwndrsn35

Kaslı erkekler konusunda bu kadar uzmanlaşıp cinsel hayatlarını bilmek için bu kadar uğraştınız mı gerçekten? Bu arada şunu söyleyeyim, beyinle kas arasındaki bağlantıyı basitçe anlatmak gerekirse (duyu)-ara-motor sinir hücrelerinden ve omurilikteki refleks yayının feedback yapışından ibaret. Yazık kaslı erkeklerle uğraşmaktan zerre kadar canlı bilimi öğrenmemişsin sonra da gelip burda toplumda anca gözünün görüp kulağının işittiği yanıltıcı korelasyonları bize kanıtlama peşindesin. Kendinize yediremiyorsunuz ama şu bir gerçek ki hem kasa hem de entellektüel kişiliğe sahip insanlar var. Ama size hak veriyorum, toplumun çoğunluğu gibi siz de(veya sevdikleriniz) hem kas hem akademik kariyer yapamadığı için pisliği her ikisini de yapanlara atmaktasınız. Bonus- kedi uzanamadığı ete pis dermiş...

ibrahim-ertek

sen büyük ihtimalle sarışın şişko feminist ve sevgilisi tarafından aptal yerine konan bir kadınsın kıyamam sana gel bide ben koyim

mehmet-ates15

Baklavaları da baklava değil şerbetli tatlı dükkanı gibi... pöf D:

alpagut-han

eski sevgilsi byük ihtiml kaslıydı ve bunu şutladı yukarıdada bir eleman benim eski sevgilim diyor zaten...bu kadar neden hınçlısın erkekler kimle evlilik planı yapacağını bilir....

Görüş Bildir