Görüş Bildir

Antalya'daki Palalı Saldırganlar Serbest Bırakıldı

Anasayfa > Gündem

Antalya'da Hilal ve Mehmet Ali Başaslan çiftine, site içerisindeki sokak köpeklerini besledikleri gerekçesiyle pala ve silahla saldıran komşuları serbest bırakıldı. Mehmet Başaslan koruma başvurusu yaptıklarını söyleyerek karara isyan etti.

Aynı zamanda Gelecek Partisi Antalya Konyaaltı Kadın Kolları Başkanı olan Hilal Oktay ve ailesi, sokak köpeklerini beslemeleri nedeniyle bir süredir tartıştıkları komşularının saldırısına uğramıştı. Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda ellerinde pala bulunan saldırganlar Hilal Oktay'ı, eşini ve kızını yaralamıştı.

Tele 1'de yer alan habere göre gözaltına alınan saldırganlar serbest bırakıldı. Hilal Oktay Başaslan’ın eşi Mehmet Başaslan, “Bize saldıranlar saatler sonra gözaltına alındılar. Evlerine baskın bile yapılmadı. O sırada suç aletlerini de yok ettiler. İfadelerinde ellerindeki palalar ve bıçakların bana ait olduğunu iddia ettiler. Adliyeye kelepçesiz getirildiler. Adliye koridoru görüntülerini talep edip yeniden başvurularımızı yapacağız.” dedi. Olay sonrası 5 gözaltı olduğunu söyleyen Başaslan, bazı gazetelerin olay sonrası görüntüleri, olay öncesi olarak yayınladıklarını söyledi.

"Kızımın ayağında pala izi var"

"Kızımın ayağında pala izi var"

Hilal Oktay Başaslan sokak hayvanlarını beslerken uğradıkları saldırı sonrası yaptığı açıklamada, “Saldırganların bulunduğu sitenin bahçesinde bulunan hayvanları biz bir yıldır besliyoruz. Sürekli ‘hayvanları çıkarın’ diyorlardı. En son da elektro şok ile hayvanlara saldırdılar. Sitenin dışına çıkardık hayvanları. Ama ona rağmen saldırıya devam ettiler. Geçen hafta da saldırı oldu. Bana cam fırlattılar. İki gündür bize torpil tarzı patlayıcı atıyorlardı. Dün de silah ve palalar ile saldırdılar. Eşim çok ağır şekilde yaralandı. Benim, 12 yaşındaki kızımın ayağında da pala izi var' demişti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
48
21
9
4
2
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
tahsin tepek

Yakında millet kendi adaletini de sağlamaya başlar. İlk konukları büyük ihtimalle hakimler olur.

Dd dd

neden ama neden ya, gidip rahat rahat adamı öldürsün diye mi. biraz adalet istiyoruz. biraz adalete güvenmek istiyoruz. iti kopugu salmayin artik

ccb

Aaaa şook!!!