Görüş Bildir
Haberler
Sebebi Köpek Beslemeleri! Gelecek Partili Yönetici ve Ailesine Palalı Saldırı

Sebebi Köpek Beslemeleri! Gelecek Partili Yönetici ve Ailesine Palalı Saldırı

Gelecek Partisi Antalya Konyaaltı Kadın Kolları Başkanı Hilal Oktay Başaslan ve ailesi besledikleri köpekler nedeniyle saldırıya uğradı. 

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Gelecek Partisi Antalya Konyaaltı Kadın Kolları Başkanı Hilal Oktay Başaslan ile eşi ve 12 yaşındaki kızı sokak ortasında palalı saldırıya uğradı. Başaslan'ın baktığı sokak köpekleri nedeniyle başlayan tartışma sonrası yaşanan saldırının görüntüleri dehşete düşürdü. 

Saldırıyı video kaydına alan Başaslan, sosyal medya hesabından yaşadıklarını anlattı: 

'Bana 6. kattan cam fırlatan caniler, bu kez eşime, kızıma ve bana balkondan silahla ateş edip ardından aşağıya inip pala, sopa ve silah ile saldırdı. Eşimde kırık, bende kızımda kesikler mevcut.'

Aleni bir şekilde palanın tersi ile eşinin kafasına vurulduğunu kaydeden Başaslan, '2 kişi eşime saldırıyor, 1 tanesi 12 yaşındaki kızımı sıkıştırıyor! Ben kızıma koşarken, bir palalı da benim boğazıma koyuyor palayı ”seni burada keserim' dedi.

Başaslan, paylaşımında 'Polislerin yanında da tehdit devam etti ayrıca biz bu saate kadar hastanelerde, ifadelerdeyken onlar ifadeye bile götürülmedi henüz! Ölmemiz mi lazım!' ifadelerini kullandı.

Polise de küfür ettiler

Saldırganların görüntülerde polislere de küfür ettiği dediği duyuluyor. Başaslan yaşanan saldırının nedenine ilişkin ise şöyle dedi:

'Olayların çıkış sebebi G.Ş isimli, özel eğitim merkezinde öğretmenlik yapan ve köpeklere elektro şok ile saldıran site yöneticisi! Bu görüntüleri yayınlamadım belki düzeltiriz dedim ama insan değiller. Site Whatsapp grubunda bu palalı ve silahlı şahısları üstümüze salan kişi!'

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
81
29
18
8
6
5
5
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Ateist derviş

Ellerini kollarını sallayarak çıkarlar. Arkadaşlarım, dostlarım imkanınız varsa çıkın güdün bu ülkeden. Bir saniye düşünmeyin.

dasdasd

bu ülkede adalet yandaş olana çalışıyor

Kunti kunti

Adaletin sictigi yerde böyle görüntuler ile karşılaşmak kaçınılmaz. Siktiğimin sistemi doğru işlese şunların alacakları cezadan korkup değil saldırmayı o pal... Devamını Gör

moydinerzyaa

işte bu sebeple evimde 8+1 otomatik av tüfeği ve beretta bulunduruyorum. hiç acımam ölü bir haklı olmaktansa yaşayan bir haksız olmak daha iyi...