Annesinin Yolunda Sağlam Bir Ses! Kalbimizi Delip Geçen Sesi ile Hande Ünsal'ı Tanıyalım!

25PAYLAŞIM

1992 yılında doğan Hande Ünsal, Niran Ünsal'ın kızı. Hande Ünsal fantezi müziği, pop müzik estetiğine başarıyla uyarlamayı başarıp hızlı bir çıkış yakaladı. İlk yayınladığı tekli 2011 yılındaydı, ancak asıl bilinirliğini 2014 yılında Aydın Kurtoğlu’na ait olan “Köle” isimli şarkıya yaptığı vokaller ile yakaladı. Uzun bir sessizliğin ardından tekrar tekli yayınlamaya dönen Hande, bu tekliler ile daha önce yakalayamadığı yükselişe göz kırptı. Hadi tüm bunları daha yakından inceleyelim!

Hande Ünsal'ı daha çok Aydın Kurtoğlu'nun Köle isimli şarkısında yaptığı kadın vokal sesiyle tanındı.

“Ben savaşçı bir kadınım." diye tanımlıyor Hande Ünsal kendini...

“Ben savaşçı bir kadınım. Şarkının ruhunda ve klibinde de özgür ve güçlü bir kadın, kadınlar var. Yaptığım işte, bugüne kadar geldiğim bu yolu, kendi tırnaklarımla kazıyarak katettim. Ama bu şarkıyla benim için yeni bir dönem başlıyor, yeni bir yola giriyorum.”

Müzik dünyasına 2011 yılından Kumar adlı parçası ile giriş yapan Hande Ünsal Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunu.

Hande Ünsal'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "İyi misin?" isimli tekli çalışması, video klibiyle Netd müzik'te yayınlandı.

Bu arada Hande Ünsal 25 Şubat 1992 İzmir doğumlu, yani 28 yaşında.

Asıl tanınırlığını belki de radyolar sayesinde yakaladığını söyleyebiliriz, pek çok kişiye bu sayede ulaşma şansı yakaladığını söyleyebiliriz.

Ünlü sanatçı Niran Ünsal, Kaan Canbağ ile 1990 yılında evlenmiş ve 6 ay sonra boşanmışlardı, bu evlilikten bir çocukları oldu o da Hande Ünsal.

Çalışkanlığı ve uzun aralar vermeksizin yayınladığı teklilerle yükselişine devam etti, umarız kariyerinde çok daha başarılı yerlere gelir. 🙏🏻

Siz Hande Ünsal'ın şarkılarını beğeniyor musunuz? Yorumlarda buluşalım.

Evde ya da sokakta ol fark etmez, müzik ve müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarıyla senin yanında!

#yüzdeyüzmüzik artık #yüzdeyüzonline!Online konserler, ilginç bilgiler ve müzikle ilgili diğer her şey için @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarını takip et!

instagram.com/yuzdeyuzonline
twitter.com/yuzdeyuzonline

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir