Görüş Bildir
Haberler
Annemizi Saklarken 'Dündar Demir' Kutsi Kimdir? Kutsi Nereli ve Kaç Yaşında?

Annemizi Saklarken 'Dündar Demir' Kutsi Kimdir? Kutsi Nereli ve Kaç Yaşında?

Star Tv'nin yeni dizisi ''Annemizi Saklarken'' güçlü oyuncu kadrosu ile yakında izleyici ile buluşuyor. Başrollerinde Hande Doğandemir ve Kutsi'nin yer aldığı Annemizi Saklarken dizisinin ilk fragmanı da yayınlandı. Annemizi Saklarken, henüz çocuk yaşta bebeğini kucağına alan bir anneyi ve onun yaşadıklarını konu alıyor. Peki, Annemizi Saklarken 'Dündar Demir' Kutsi kimdir?  Kutsi nereli ve kaç yaşında? İşte  Kutsi hakkında merak edilenler...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Uzun süredir oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve heyecanla beklenen dizi Annemizi Saklarken 8 Aralık Çarşamba günü ekrana geliyor.  Başrollerinde Hande Doğandemir ve Kutsi'nin yer aldığı Annemizi Saklarken dizisinin ilk fragmanı da yayınlandı. Annemizi Saklarken, henüz çocuk yaşta bebeğini kucağına alan bir anneyi ve onun yaşadıklarını konu alıyor. Annemizi Saklarken dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu da herkes tarafından merakla bekleniyor. Peki, Annemizi Saklarken 'Dündar Demir' Kutsi kimdir? Kutsi nereli ve kaç yaşında?

Annemizi Saklarken 'Dündar Demir' Kutsi Kimdir?

Annemizi Saklarken 'Dündar Demir' Kutsi Kimdir?

Ahmet Kutsi Karadoğan veya tanınan adıyla Kutsi 16 Mart 1973 tarihinde Malatya'da dünyaya geldi. Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı ve dizi oyuncusu. İsmini Türk şair Ahmet Kutsi Tecer'den almıştır.

Kutsi 16 Mart 1973 yılında Malatya'da dünyaya geldi. Anne adı Hatice, baba adı Şinasi'dir. Lise yıllarında yakın çevresinin 'sesin güzel' uyarılarını önemseyen ve şan dersi alan Kutsi, 2000 yılında Erol Köse Production tarafından ilk albümü 'Aşk Payını Aldı'yı çıkararak büyük bir unvan kazandı. Uzun bir ara veren ve bu arada çok iyi şarkılar yapan Kutsi, 2005 yılında Erol Köse Production tarafından 'Sana Ne' albümünü çıkarttı.

Bir kız kardeşi olan Kutsi, Ayrancı Anadolu Lisesi'ni bitirmiştir. Mimarlığı yarıda bırakmıştır.

Kutsi oyunculuğuyla da kendini kanıtladıktan sonra 8 yıldır birlikte olduğu Sinem Bayraktutar'la 30.08.2008 tarihinde evlendi. Kutsi'nin 24.09.2009 tarihinde kızı “Ceylin Ada” dünyaya geldi.

Cengiz Kurtoğlu'nun da büyük desteğini alan Kutsi, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor albümünde 'Duvardaki Resmin' şarkısı ile sesini daha da duyurmaya başlamış ve kolay kolay unutulmayacağını göstermiştir.

Meslek olarak sadece müzisyenlik değil aynı zamanda oyunculuğu da seçen Kutsi 2006 yılında Doktorlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmış ve çok büyük bir başarı yakalamıştır. Doktorlar dizisi bittikten bir süre sonra Kahramanlar dizisi ile yeniden ekranlarda olan Kutsi, 2010 yazında Doktorlar'ın tekrarları çok izlenip ve seyirciler tarafından yeniden başlamasının istenmesi üzerine '3 Aralık 2010' tarihinde Doktorlar dizisi yeniden ekranlara geri dönmüştür ve yine çok büyük bir seyirci kitlesi yakalamıştır.

Profesyonel müzisyenlik kariyeri olan Kutsi 5 albüm çıkarmış ve hep hit parçalarıyla çok konuşulmuştur. 'Sana Ne, Bomboşum Buralarda, Ağlama Kalbim, Aşkın Gururu, Geçer, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor, Olay Olacak Aşkımız, Hediyem Olsun, İlan-ı Aşk, Doğum Günü, Konuşmayacağım, Aşk Celladı, Helal Etmiyorum, Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim, Zor Olsa da, Melek ve Kapımı Çal, Son Mektup, Bambaşka, Haram Olsun, Soran Yok' albümlerinin istatistiği bunu kanıtlamaktadır.

Kutsi Şarkıları ve Rol Adlığı Yapımlar

Kutsi Şarkıları ve Rol Adlığı Yapımlar

Albümleri:

 • 2000 – Aşk Payını Aldı

 • 2005 – Sana Ne

 • 2006 – Kördüğüm (Petek Dinçöz ile)

 • 2007 – Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor

 • 2008 – Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim

 • 2010 – Bambaşka

 • 2013 – Bilmem Anlatabildim mi?

 • 2014 – Yaz Günü

 • 2016 – Aşıklar Şehri

Kutsi’nin rol aldığı diziler ve filmler:

 • 2019 – Benim Adım Melek (Halil) (TV Dizisi)

 • 2016 – Kalbimdeki Deniz (Mirat) (TV Dizisi)

 • 2015 – Zilin Sesi (Tarkan) (Sinema Filmi)

 • 2015 – Beyaz Yalan (Demir) (TV Dizisi)

 • 2012 – Huzur Sokağı (Bilal) (TV Dizisi)

 • 2009 – Kahramanlar (Ahmet) (TV Dizisi)

 • 2007 – Doktorlar (Levent) (TV Dizisi)

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın