Görüş Bildir
Haberler
TV
Alparslan Büyük Selçuklu 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Alparslan Büyük Selçuklu 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TRT 1’in sevilen dizilerinden Alparslan Büyük Selçuklu, uzun bir aradan sonra dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Alparslan Büyük Selçuklu son bölümde, “Alparslan’a kurduğu tuzağa kendisi düşen Kekavmenos, hiç hesap etmediği bir durumda kalmıştır.” Alparslan Büyük Selçuklu 9. son bölüm kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için yayınlandı. Ayrıca Alparslan Büyük Selçuklu 10. yeni bölüm fragmanı da paylaşıldı. Peki, Alparslan son bölümde neler yaşandı? İşte tüm detaylar…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Başrollerinde Barış Arduç, Fahriye Evcan ve Mehmet Özgür gibi isimlerinde yer aldığı Alparslan Büyük Selçuk, son bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitledi. Birbirinden önemli anların yaşandığı Alparslan son bölümde tüm yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı haberimizde…

Alparslan Büyük Selçuklu Son Bölüm Yaşananlar

Alparslan Büyük Selçuklu Son Bölüm Yaşananlar

Alparslan’a kurduğu tuzağa kendisi düşen Kekavmenos, hiç hesap etmediği bir durumda kalmıştır. Alparslan’ın panzehir karşılığında istediği şeyleri kabul etmek istemeyen Dukas, Evdokya ve Diyojen başka çareler aramaya başlar.

Nihayet eski gücüne kavuşacak olan Yınal, karargâhı alan Alparslan’ı bertaraf etmek için harekete geçer. İçinde Akça, Akınay ve Gevherin de olduğu kervan karargâha giden yolda Karmatilerin saldırısına uğrar. Alparslan’ın son anda yetiştiği bu saldırının ardında kim vardır? Kekavmenos mu, Bozan mı?

Alparslan’a değil Yınal’a daha yakın olan Göktuğ, Evdokya ile anlaşma yaparak ihanet edecek mi? En yakın adamlarından biri olan Şeddad’ı kaybeden Emir Bozan, Karmati tehlikesine uyanan Selçuklular’a karşı nasıl tedbirler alacak, okları kendinden nasıl uzaklaştıracaktır?

En son obadan ayrılırken helallik isteyip vedalaştığı Akça’nın çarpışma yerinde vurulup düştüğünü gören Alparslan, buna sebep olanların peşine düşecek ve eline geçen ipuçları onu hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze bırakacaktır.

Alparslan 9. Son Bölüm Tek Parça İzle

Alparslan Büyük Selçuklu 10. Yeni Bölüm Fragmanı

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın